Evlendikten sonra eşinizin karşı cinsten arkadaşı olabilir mi?

ya da aynı soru sizin içinde geçerli evlendikten sonra bekar arkadaş ilişkileriniz aynı samimiyette devam edebilir mi? Eski samimiyetim olmaz eşiminde gereksiz samimiyete girmesini istemem.
#Mademoiselle88💕

0|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 45

• Evlilik aşkı öldürür muhabbetinin temeli insanların evlilikten önce birbirlerini nasıl, ne koşulda sevip, saydıklarını unutmaları bence. Evlendikten sonra ilişkinin oturmuş düzenine ters yeni yeni kurallar getirmek ilişkiyi uzun vadede olumsuz yönde etkiler diye düşünüyorum.

Kendime ve karşımdaki kişiye güveniyorsam böyle şeyleri önemsemem ben. Zaten o da bekar bir kadınla iş harici tutup baş başa program yapacak düşüncesiz bir adam değil. Samimi bir arkadaşı ise benimle muhakkak tanıştırır şu an bekarken olduğu gibi. Ben de aynı şekilde davranırım. İkimiz de birbirimizin bütün arkadaşlarını tanıyoruz. Sorun olmaz ikimiz açısından da.

1|0
    0|0
  • tabi ki olabilir.

1|2
    0|1
  • Ben onun kız arkadaşı olmasını istemem çünkü kızlar çok gevşek gevşek davranır ve benim sinirim bozulur

1|1
    0|0
  • beni bıraksın onunla evlensin (aşırı kıskancım)

1|1
    0|0
  • Benimle tanıştırmalı ve onlarla buluşacağında bana haber vermeli. Yoksa kavga çıkarabilirim, potansiyelim var.

1|0
    0|0
  • olabilir

1|1
    0|0
  • Tanıyorsam 1 tanr olabilir o da beraber görüşürüz

1|0
    0|0
  • olamaz!!!

1|2
    0|0
  • nahhh nahh anhhh olur

1|1
    0|0
  • acaba bir ben mi beceremiyorum karşı cinsle arkadaş olmayı?

2|0
    0|0
  • hayır tabikide

1|1
    0|0
  • olamaz

1|1
    0|0
  • olamaz

1|1
    0|0
  • Olamaz