Misafirlikte başımıza gelebilecek en berbat durumlar nelerdir?

Sizin başınıza neler geldi😂

0|1
3144

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• büyük tuvalet gelmesi

2|1
    0|0
  • yediğin yemeğin mideni bozması ve tuvalete zırt pırt gidememek :D

2|0
    0|0
  • Tuvaletten sonra ini ginda pantolonuna su gelmesi ve bunun altina yapmissin izlenimini uyandiricagini dusundugun icin elini pantolonuna silmis gibi yapmak iyyyy

1|0
    0|0
  • ırkıma saysısızlık edilmesi. ev sahibiyle olay yaşarım

2|1
    0|0
  • bir kere son derece resmi birinin evinde tuvalette kilitli kalmıştım. Abime telefon edip beni çıkar dedim o da armut gibi onlara söyledi. Kahkaha tufanının ardından gelip kapıyı açtılar. Kapinin aslinda hiç kilitlenmedigi ve benim boş yere kilitle uğraştığım ortaya çıktı...

1|1
    0|0
  • Bozuk klozeti kullanmak :P

1|0
    0|0
  • Sevmedigimiz yemeğin o gün o orda olması ve kırmamak icin yenmesi diyelim 😀 her yemek güzeldir tabi nimet sonuçta ama sevmedigimiz oluyor arasında: )

2|1
    0|0
  • :D İshal olmam çok kötü birşey :D

1|0
    0|0
  • Farkedilmeyen yırtık çorap

2|0
    0|0
  • Ne zaman evleneceksin diye soru yağmurdan tutuldugun yetmezmiş gibi bir de üstüne kız beğendirmeye çalışmaları 😂

1|0
    0|0
  • İşten yeni çıkmıştım apartmana girdim ve annem komşudaydı hepsi ısrarla davet edince kıramadım ama gözümden kaçan birşey vardı o da çoraplarım 5 dakika sürdü kokunun yayılması evin için zehir kimse nefes alamiyodu çok utnadım ak bide kalabalıktı sonra usul usul evin yolunu aldım

1|0
    0|0
  • Ayaklarımı sandalyenin arasına koymuştum insan organını unuturmu ben unuttum, mutfaga yemeğe geçicegımiz sırada birden kalktım yere kapaklandım kızların ayaklarının dibine sonra anne eve gidelim dedim çocuk gibi pff rezil oldum

1|0
    0|0
  • Yok valla oyle birsey gelmedi basima 😕

1|0
    0|0
  • tuvalette mendil kalmaması ya da gider deliği tıkanması sdfsdfsdf

1|0
    0|0
  • Cırcır olmak

1|0
    0|0
  • gelmedi bisi

1|0
    0|0
  • Küçükken misafirliğe gittigimiz insanlarin oğlunun dövmüştüm birdaha da gitmedim oraya

1|0
    0|1
  • bilmiyorum oyle net rezil oldugum bir durum yoktu hih hatirladim misafirlige gittigimde dogal olarak cay ikram etmislerdi annem de benim oglan cins cay icmiyor demisti herkes bir yardirgar gibi bakmisti 😂

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Misafirlige gitmek berbat zaten d

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 31

• Küçükken bir gün iftara gitmiştik kalabalıktı tam iftira oturduk yemek yiyoruz birden pıt diye kaçıverdi ama ses duyuldu mu duyulmadı mı anlayamadım bir bakındılar ama yemek yemeye devam ettiler ama sonra koku da yayıldı bütün gözler bana çevrildi annem beni bir rencide etmişti orda sofradan kaldırmıştı beni. Bu da böyle iğrenç bir misafirlik anımdır. Oraya bidaha da gitmedim

3|0
    0|0
  • Tuvalet gelmesi.

1|0
    0|0
  • Küçük çocukların başıma üşüşmesi, iyi vakit geçirelim derken beni kızdırmaları ve kendimi onlar ağlamasın diye zor tutmam😑

1|0
    0|0
  • Regl doneminde koltuga iz gecmesi.. Biliyorum kizlarin suanda ici acidi 😂

3|0
    0|0
  • hoşlandığım bir çocuk vardı. Bunlar bizim aile dostumuz bende lisedeyim o yıllarda. Onların evine yatılı gittiğimizde bir gün ishal olmuştum. Tuvaletin yeride çocuğun odasının yanıydı :((( hiç o kadar utandığımı hatırlamıyorum. Belki b. klu demiştir içinden bana
    not:büyüdükçe hislerim geçti arkadaş olduk 2 haftaya düğününe gidicem hatta :)

1|0
    0|0
  • Sıfonun calışmaması.

1|0
    0|0
  • Bizim evden misafir cikmiyorki bizde birine misafirlige gidelim😒

2|0
    0|0
  • misafirlige gitmekten hoslanmam

1|0
    0|0
  • Büyük tuvaletin gelmesi , yırtık çorap, ikram edilen bir şeyi dökmek , eğer yatılı isek verilen rahatsız edici taş gibi yastık ( gece uyutmaz ) ...

2|0
    0|0
  • Kucukken cay dokmustum. Kucuk olmam ile kurtardim diyelim, ama ne kadar kucuk olsamda kendimi berbat hissetmistim.

1|0
    0|0
  • Çocuklarını öven anne türü benden uzak dursun

2|0
    0|0
  • aç kalmak

1|0
    0|0
  • Çorabın yırtık veya kirli olduğunu sonradan farkedip halının altına saklamaya çalışmıstım en kötüsü bu 😂

1|0
    0|0
  • uyuya kalmak sanırım.

1|0
    0|0
  • yardım ederken bir an sakara dönüşmek ve bişey kırmak 🤦

2|0
    0|0
  • saçma sapan yağlı yemekler bide saçma sapan sorulara maruz kalmam🙄

1|0
    0|0
  • Tuvaleti bitirdikten sonra ne kadar su dökerden dök bokun gitmemesi

1|1
    0|0
  • Ishal olmak. Başıma gelmedi ama korkunç bir durum bu bence

1|0
    0|0
  • yardım edeyim diye kalktım ve çayları döktüm..

1|0
    0|0
  • Haliya kusmuştum 😂

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...