Nedir su viber yardim edin bi

Arkadaslar viber hakkinda bilgisi olanlar yazabiliriSevgilim bir iki gundur surekli viberde online duruo ve bu benm canimi skmaya basladi ne yapiyorsun dedigimde bisi demiyo ya da viberde değilim ki diyo ama hep online gozukuyor mesela bugun sononline sati sabah altiydi sonradan baktim 9.30gibi onlinedi hala online bana tum viber hakkinda bildiklerinizi diyin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bazen takılı kalabiliyor. tam kapatmadan çıkınca orada gibi ... whatsupta öyle

• Sabah alti da cikio iide orda yaziorum hani teselam edildi dio ama okudugna dair bir belirti yok buda canimi skiyo tartismaya yol acio

• ee tamam mesaj gibi gider teslim edildi der
      gördüğünde yazıyor... der.

Kızlar Ne Diyor 2

• bildiğim kadarıyla net bağlantısı varsa online görünüyorsun.

• viber da gercekten degildir oraya bir kere kayit oldunmu hesabini silebiliyorsun ama silmezsende duruyor online durmak diye birsey yok yani

Erkekler Ne Diyor 4

• kanka moralini bozmak istemem ama vibere ve whatsapp a giren kız kesin aldatıyordur çünkü oraları hiç bir şekilde takip edemezsin tecrübeliyim xdd

• Uygulamayı kapatmayınca arka planda açık kalıyor ve haliyle online görünüyor. Kapatmasını söyle şarjı çabuk biter. :/

• Kullanma silelim bile dedim yok kontrsuz kalinca orda yaziyorum diyo oylelikle silmiyo ama valla sinir oldum hele bugunkune sabh altina son online saati diodu ozaman nasl kapttiysa altida kapatmis 9.30 gibi yine online oldu yazdim ordan cevap vermio

• 3ay

Ewet benimde sevgilim gecenin 3unde cevrimici.. benim viberim oldugunu bilmiyor.. baska numaradan kayit oldum. O cevrimiciyken watsapptan yaziyorum anlasin diye cevap yok.. bu viberi biri aciklasin yoksa iliskim biticek

• viber görüntülü görüşme

• çok kullanılan bir program değil, viberi boşver sevgilinin dediğine bak link

Yükleniyor...