Sözlüm evlenince oturcagımız eve boyle birşeyler yaptırmış nasil sizce benim hiç hoşuma gitmedi?

Sözlüm evlenince oturcagımız eve boyle birşeyler yaptırmış nasil sizce benim hiç hoşuma gitmedi ?

0|1
1924

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu türk kızlarına bir şey yaranmaz zaten ince ruhlu olmak istersin sevdiğin insana süpriz yapmak istersin karşındaki ırın kırın afra tafra yapar kendilerini nimetten saymışlar gibi size odun gibi erkekler lazım maço tarzı.
    Sonrada ağlarsınız sağda solda türk erkekleri niye rus kızlarla evleniyor ya da onlarla sevgili oluyorlar diye.

1|0
    2|0
    • Ne alakası var şimdi benim zevkim olmayan bir şeyi bana sormadan yaptırmış sonuçta o evde ikimiz oturcaksak benim de fikrimi alması gerekiyor ben herşeyi begenmek zorunda degilim

• Kcına yediğin zaman tekmeyi görürsün :)

• Milletinde nasıl zoruna gitmiş 2 tane eksi vermişler hemen :)

• süper olmuş

0|0
    1|0
  • kötü ya

0|0
    0|0
  • Sadece holde olsa iyimis usttekine gerek yokmus bence, ayrica yeni binalara genelde bundan yaptiriyorlar bence de hos ama senden habersiz olmamaliydi, belki de surpriz yapmak istemistir.

1|0
    1|0
    • İğrenc ya bence görünce cıldırdım bu ne böyle çiçekli böcekli öyle şeyleri hic sevmem ben

• Seneye evlenmeyi düşünüyoruz

• Cok sorun etme sen yine de, gicikligina yapacak hali yok ya. Allah tamamina erdirsin.

• Tam dayaklıksın valla

1|0
    1|0
  • Hoşuna gitmemiş, yalana bak. O yüzden paylaşıyorsun😁

0|0
    1|0
    • Evet hoşuma gitmedi ister inan ister inanma

• ne öyle ışıqlı mışıqlı

1|0
    0|0
    • Of hiç güzel değil ya sizce ben buna ne diyim simdi

• Bence içindeki tasarımlar değişirse düzelme şansı var, yoksa söyle istemiyorum de beğenmedim de evde bütün gün bunları ben görücem de, elektrik faturası de bir yere bağlanıyorsa.

• Evet öyle soylıyım en iyisi

• olmamış ev bu ben onun yerinde olsam gerçeğine götürsün seni yani bu ne yapmacık şeyler sana bile sormamış

0|0
    0|0
  • iyimis

0|0
    0|0
  • yeni nesil..
    ama sevmedim bende bunu..

0|0
    0|0
  • guzel degil , bende bunu anlamiyorum beraber alinmasi gereken kararlar bunlar

0|0
    0|0
  • Mükemmel olmuş. Kızma ama çok zevksizsin. Düz duvar olacağına böyle bir şey çok hoş olmuş

0|0
    1|0
    • Ben sade ve şık şeylerden hoslanıyorum benim tarzın değil

• Bence güzel olmuş ama keşke senin de fikrini alsaydı

0|0
    1|0
  • On numara

0|0
    0|0
  • Bende sevemedim güzel olmamış bana göre de;)

0|0
    0|0
  • Gayet güzel.

0|0
    1|0
  • Tercih meselesi. Sana danışmadan yapmasa iyiydi

0|0
    0|0
  • sana bir danışsaymış iyiymiş ama yapavak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Hiç güzel değil evde böyle şeyler çok saçma bence. Ayrıca sana sorması gerekirdi

1|0
    1|0
    • Bencede çok saçma hic begenmedim

• Aynen

• Sen sanki evlenmiceksin gibi duruyo sözlunle

• zevkler ve renkler tartisilmaz kimi. siyah sever kimi beyaz onunda zevki boyleymis idare eder iste

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 19

• Antrede olan gayet hoş bence ama diğeri hakikaten çirkin. Eve bir şey yaptırırken neden senin de fikrini sormamış anlamadım, sürpriz mi yaptı?

0|0
    0|0
  • Cicek gokyuzu resimleri yerine uzay ya da gezegen resimleri olsa cok guzel olurmus

0|0
    0|0
  • O kadar sene ic mimarlik egitimi alip nisanlim evimize bu gergi tavan zimpirtisini yapsa pompaliyla vururum onu😂igrenc ya

0|0
    0|1
  • Bu ne be

0|0
    0|0
  • Gayet hoş

0|0
    1|0
  • Hoş bence. Ama bunlar felaket elektrik yiyor haberin olsun. Bizde de var ve kmlerce uzaktaki anayoldan evin içindeki ışık net bir şekilde görünüyor.

0|0
    1|0
  • Ne kadar hoş ya

0|0
    0|0
  • ben de beğenmedim ama oldu bir kere

0|0
    0|0
    • Ne diyim ben buna simdi

• olmuş bir kere parada vermiş. Yani yerini bil ona göre devam et. istemediğini söyle ona

• hiç beğenmedim

0|0
    0|0
    • Bende hic begenmedim zaten sevmem boyle şeyleri

• Aaaaaaa güzel ama koridora gitmemiş

0|0
    0|0
  • bence biraz eski tarz. Biraz kalsın gönlü olsun ondan sonra bunun yerine başka bir şey mi koysak deyip ona istemediğini belirtirsin

0|0
    0|0
  • Çok kötü

0|0
    0|0
  • Ben de sevmem

0|0
    0|0
  • degişik olmuş

0|0
    0|0
    • Bence hic güzel değil ben daha sade ve şık şeylerden hoslanıyorum