Bu taytta ne var?

Bu taytta ne var?
Akşam üzerileri yürüyüşe çıkıyorum düzenli olarak. Bir kaç gündür ise bu taytın renkli olanları dahil giyerek çıkıyorum değişik değişik. Yürüyüş alanı zaten görüldüğü üzere ama bugün yanımdan geçen 3'lü erkek grubundan laf yedim resmen. "Or.. gibi giyinmiş şuna bak bide evli olacak"

şok oldum. Güvenliğe şikayet ettim attırdım dışarıya. Çok abartılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Sizce?

Güncellemeler:
Burada bile zihinsel olarak sıkıntılı insanlar. Erkeklerin cevaplara bak. Utanmanız gerekiyo be utanmanız ahlaksızlar sizi.

1|3
4295

En İyi Erkek Görüşü

• bence abartılı değil, herkes her şekilde istediği gibi giyinmekte özgürdür ama burası Türkiye işte, sen aldırma kimseye...

1|0
    0|1
    • ama burası Türkiye işte... ne kadar utanç verici bir cümle değil mi? Aslında tüm dünyaya ibret ve korku salması gereken bir ülkeye sahipken..

• aynen ya sana tüm kalbimle katılıyorum...

• Lakin en iyi yapabildiğimiz şey insanlardan ve dünyadan asırlarca geride kalmak.

En İyi Kız Görüşü

• inadına giy tatlım, bunların nesilleri tükenmiyor aklı geri insanlar ne de olsa. or*spu olduğunu bir kıyafete bağlayan insanlar cinsel organlarını ortalık yerde kaşıyıp p*rno hastası insanlar. hastalık yani. 18 yaşındayım şort giydiğim için bakan bir erkeğe ilk defa mı bacak görüyorsun dedim. ağızlarının payını vermen lazım. dediğim gibi aklı kıt insanlar. sen onları böyle engelli gibi göreceksin yani öyle davranman lazım. güvenliğe söylemekle iyi etmişsin, dava da edebilirsin. hukuk fakültesini yeni kazandım psikolojik şiddet diyerek dava edebilirsin.
    tekrar dediğim gibi, tayt giysen o*ospu, kapansan kezban, askılı giysen yollu uzun kollu giysen yazın bu sıcağında ne işi var uzun kolluyla. cahiller, böyle insanlar hayatta hep kaybedecekler sen de onları gülerek izleyeceksin emin ol :)

1|0
    0|0
    • şunu da eklemeden geçmeyeyim, sırf erkekler azıyor diye kimse beni yazın bu sıcağında pantolon giymeye zorlayamaz. çok sıcak olur şortla yarım tişört de giyerim. eh abaza olan "kulak memen görünüyor beni tahrik etti. " de der. davalık edeceğim hepsini bu olacak en sonunda :D

• sağol görüşün için canım benim :)

• rica ederim gerçekler :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 94

• Başkasının giyim tarzını yargılamayıp sadece kendimizden sorumlu olduğumuzu hatırlayabilirsek belki doğru düzgün bir ülke, topluluk, millet vs olabiliriz.

3|0
    0|0
  • Çağdaş bir ülke olabilirdik
    Neden yobazlığı daha da kötüsü insana olan saygımızı kaybettik

Bu ülkede herkes, başkasının özgün alanına karışmadığı sürece istediği herşeyi yapabilmeli

2|1
    0|0
    • Türkiye sınırları içerisinde oldukça zor bir davranış bu bahsettiğiniz

• Bence şık ve güzel bir tayt. Sana denk gelenlerin anneleri de bunu tercih etmişse güzel insan oldukları için öyle sanmış olabilirler. Ciddiye alma böyle andavalları. 5 para etmez adamlar için zevksiz giyinmen gerekmez. Bence hoş.

1|0
    0|0
    • Hayatımda ilk kez karşılaştım böyle bir durumla. Kimseyi takmam lakin söylenen laf zoruma gitti. Edebimle adabımla yürüyorum başımı bile kaldırmıyorum ki yanlış anlaşılmayım diye.

• 80 milyonluk ülkede böyle gereksizler de oluyor hali ile. Sen kendini bildikten sonra başkalarının ne saçmaladığı pek önemli değil.

• Çok doğru söylüyorsun

• Bir kişi sokağa karaçarşafla da çıksa bikiniylede çıksa bu hiç kimseyi ilgilendirmez ve hickimsenin karisma hakkı yok ki uzerinde gayet normal bence. Dar görüşlü insanların canı cehenneme

3|1
    0|0
  • Tayt Seksi fakat bu kimseye hakaret ve rahatsız etme hakkı vermez ne yazıkki ülkemizde kafalarının içinde beyin yerine sperm olan insanlar azımsanmayacak kadar çok

3|0
    0|2
    • Sperm mi? O bile faydalı biliyorsun.

• Herşey gönlünce olsun🌺Ailen ile bir ömür mutluluklar dilerim ☺

• Ay teşekkür ederim sağol :) darısı sana

• Ülke iyice arabistana döndü...

3|0
    0|0
  • Bu ülkede az bile demişler ben daha ağır söz veya taciz tecavüz beklerdim. Bir şey var mı giydiğinde? Kesinlikle hayır. Fakat her geçenin poponu izleyip taciz edipte namustan falan bahseden mahalle kabadayıları çok. İsteyenin istediğini giyip gezebildiği bir ülke olmasını çok isterdim ama öyle bir yer değil burası. Ola ki taciz tecavüz edilirsen mahkemede seni kusurlu çıkarırlar öyle bir yere döndü.

2|0
    0|3
    • Tahrikten ötürü kadın suçlu oluyor evet. Rezaleet..

• Refah seviyesi için İsviçre, mutluluk indeksi için Danimarkayı istiyorum ama nerede iş bulurum hiç belli olmaz tabi

• Rahatlık açısından Hollanda.. ekmek nerdeyse orası tabi ki.

• iyide bundan kime ne bana ne ona be bize ne senin zevgin senin tercihin millete b*k yemek düşer insanların giyim tarzını yadırgam beğendiysen giyiyorsan senin için güzel bitmiştir...

1|0
    0|0
    • Aaynen öyle kardeşim 👍

• ıslah etsin ne deyim...

• Amin

• yobaz ve gericiler işte.

1|0
    0|0
  • Tayta bise yok. Abartilcak durum yok. Etrafta zihniyetsiz cok

2|0
    0|0
  • ahlak beyinde olur iki bacak arasında değil, lütfen sizde o beyinsizlere bakmayın son derece modern bir bayansınız

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• kusura bakmayın gece gecede başınızı şişirdim yaşadıklarınıza üzüldüm keşke ben müdahele etseydim iyi geceler

• Estağfurullah ne demek. Teşekkür ederim iyi geceler

• Yok abla gayet normal tayt ya
    Bunlsr pattayaya felan gitmememisler bakmamislar sanirim

0|0
    0|0
  • Taytta hiç bir şey yok, sadece bazı zihinlerde örümcek ağları var.

1|0
    0|0
  • Seni kimse yargılayamaz, istediğini giyebilirsin.

2|0
    0|2
  • gayet normal , taytinda guzelmis ama ayaklarin cok kucukmus :D

1|0
    0|1
    • Siz de ayrı bir noktada :)

• abartmiyorumm yaa :)

ya cidden cok kucuk minnos :D

• BEN ÖYle düşünmüyorum :)

• Boşver abla terbiyesiz insanları kafana takma sen. Gayet normal bir tayt

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın

1|0
    0|0
  • Bana kalırsa abartılı değil. Sadece deseninden dolayı gözüken tenden tahrik olan yobazlar var. Oysa şort boyunda bir tayt.

1|0
    0|0
    • şort boyunda mı? bileklerime kadar iniyor bu tayt

• Kadın olmak gerçekten zor. Kadının arzusu, isteği, giyinimi ve bir çok şeyi sorun oluyor. Ne hikmetse her şeyin irdelemesi, yargısı sadece erkeğe ait :/

• Haşa bizi onlar yarattı ya, öyle zannediyorlar :)

• Başkasının giyim kuşam şeklini beğenmek zorunda değilsiniz bu gayet normal fakat o kişiye hakaret etmek suçtur... Daha bunun farkında olamayan nice insanlar var... Bu da asağılık duygularının bastırılma çabasından başka birşey değil...

0|0
    0|0
  • Ülke cahil, yobaz, köylü, çomar dolu. Hepsi adına senden özür diliyorum. Çok yakışmış.

2|0
    1|0
    • Estağfurullah yahu siz niye özür diliyorsunuz. O enbesiller özrü ne bilir

• Erkekler Devam
    74

Kızlar Ne Diyor 41

• Şu taytı bir gece kulübüne, bara giderken üstüne salaş bir tshirt ya da kaldıracak bir bluz ile vs giysen anlarım, normal derim de sitede yürüyüş alanında giymek için bana da fazla geldi açıkçası. Ben olsam eşofman giyer, çıkarım. Neden tayt? Haydi taytla daha rahat ediyorsun diyelim neden yırtık tayt? Ve neden taytın üstüne giydiğin tshirt kısa?

3|1
    0|0
    • Parkur gece kulübüne aittir? :D

• Ben size kendimi kapalıymışta buna rağmen laf yemiş gibi göstermiyorum zaten. Söylemek istediğim herkes istediğini giymekte özgürdür. Nitekim bulunduğum semtte kızlar her gün düğüne gidercesine sokağa dökülürler elitler ya kendilerince. Bana da "çok salaşsın abla" derler. Neden diye soracak olursan da bir yere giderken kot tişört, tayt vs en fazla bir etek giyer çıkarım. Bu onlara göre salaşlık :) Şimdi konumuza dönecek olursak ayağında çorap olmasa ayaklarına bakan insanlardan bahsediyoruz neye dikkat edeceğiz?

• Orası öyle. Ben de açık bir insanım ben de tayt giyiyorum. Fakat tayt giydiğimde basenlerimi kapatan uzun bir şey giymeye özen gösteriyorun üstüme. Bunun gibi küçük çaplı önlemler alınabilir. Ben sizin haksız olduğunuzu söylemiyorum. Siz de Türkiye şartlarına göre fazla modern kadınlardansınız. Bizim ülkemizde birlik yok. Burada her moden kadın savunur, lafını söyler ama iş ciddi ve resmi bir hal aldığinda herkes gt korkusundan dağılır. Ben sizin iyiliğiniz için söyledim.
      Başınıza gelen durum çok üzücü ve gurur kırıcı ama şikayet etseniz kime edeceksiniz öyle de iğrenç bir adalet sistemi var. Ya kalkıp bu ülkeden gidecegiz ya da kendimizi sağlama almaya çalışacağiz. Başka şansımız yok. Evet bakan eşofman giyseniz de bakıyor, kot tshirt giyince de laf atilabiliyor ama öyle bir durumda şikayetinizin ciddiye alinma ve değerlendirilme ihtimali daha fazla en azından.

• Gayet normal bir tayt zihniyet meselesi bin yıl geçse değiştiremezsin onları.. İsteyen istediği şekilde giyinebilmeli oysa bu neden insanları rahatsız eder hiç anlamam..

3|0
    0|1
    • Kendilerinin hiç bir zaman ulaşamayacağı medeniyet eşiğinde olduğumuzdandır belki de. Ulaşamayacağı ete mundar der misali.

• Aynı şekilde bende Allahtan özgürce istediğimi giyebildiğim bir Allahın kulunun dönüp sapıkça bakmadığı asla bu tarz bir sorunla karşılaşmayacağım bir yerdeyim gerçekten şanslıyım çoğu hemcinsime göre.. İyi geceler 🙂

• İyi geceler :)

• bence de abartılı değil ama türkiye burası ne bekliosun

5|0
    0|1
  • Bunları nerede giydigine baglı bebek sahilde giy mesela kimse dönüp bakmaz bile yobaz insanların yaşadığı yerde giymişsindir muhtemelen. Ben olsam duyduğum gibi agızlarının payını verirdim

1|1
    0|0
  • Ya tayt aşırı güzel moru falan çok iyi durur. Sanada aşırı yakışmış inanmıyorum bayıldım. Ama anlamadığım şey buna bir insan niye süze süze bakar hani bayan beğenir biraz bakar markasını kestirmeye çalışır ( çünkü aşırı şık) ama bir erkeğin bu hiç bir açıklığı olmayan usturuplu giyime laf etmesini anlamıyorum. Gerçekten ne desem bilemedim. Bu tayta böyle bişey deniyosa cidden cahil gerikafalı bacım asıl onlar be. Çok sinirlendim kusura bakma yorum yapmadanda duramadım. Senide tebrik ediyorum canım benim spor yapmaya bir türlü başlayamadım başarmışsın sürekli çık hiç takma o insanları görürsende bişey derlerse hadi ordan gidin ya yobazları diyip güvenliği çağır yine böyle bişey olmaz ya ülke çomar doldu yemin ediyorum BU NE SAÇMALIKTIR ya millet poposunu gösteren şort giyiyo üstünde südyen bişey denilmiyo hatta bakılmıyo (ki olması gereken bu sanene milletin giydiğinden) burda kadın giymiş güzel taytını yürüyüşünü yapıyo sonra bu kadını sen kocasını aldatırken mi gördün pavyonda şarkı söylerkenmi bacım demeye ne hakkın var şerefsiz. Onları hiç aldırma dediğim gibi istediğini giy sporunuda bırakma sakın. Görürsende hiç takma laf atarlarsa yine sıç ağızlarına ve güvenliği çağır sonra sürekşi rahatsız ederlerse dava açarsın olmadı. Bu ne ya güzel ülkemde böyle insanlar istemiyorum alın başını arabistana suriyeye irana falan o zaman orda gözünü bile kapayan sözde aşşşırı namuslu 13. yüzyıl köleleriyle yiyişin. Yeterr be sıçtınız ülkeye ya salakları. Bu tayt ne ki be isterse şort giyet şu tayta bile yorum yapılıyosa yazık cidden gerikafalılar gidin bu ülkeden ya da zihninizi değiştirin ya salakları

2|0
    0|4
    • Değil böyle bişey söylemek yorum yapmak süze süze bile bakmaman gerekir kardeşim böyle bir hakkın yok senin.

• Döl israfı bunlar

• Haha doğru

• malatyada yaşıyorum bu taytı giysen laf atmakla iç organlarına kadar seni kesmekle kalmazlar üstüne bir de terziye götürürler valla eksik parça dikmişler diye

2|1
    0|0
  • Bu ulkede her bayan giymkte ozgurdur ! Sadece erkeklerin bakmayarak adam olmasi gerekiyor ! arkadasim bkma ne oluyor o gozlerin yerinden firlamaya versin su ulkede oyle utanan erkek krdeslerimizde var bir o kdrda adam olmayanda var !!!

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın böyle erkekler memlekette olduğu sürece zaten bize rahat verilmeyecek. Ama sen korkma bunlardan hakkını ara kardeşim.

1|0
    0|0
  • Kimse yi takma. Onlara ne. Kimsenin giyimine laf edilmez

1|0
    0|0
  • Fazla açık park alanı için

1|0
    1|0
  • Kime ne ya nasıl giyindiğimizden kapanırsın aaa nasıl kapalı bak şöyle giymiş orası burası görünüyor. Açık olursun tahrik oluyorum lan siz bir adam olun önce sokakta yürüyen bir kadına bakmamanız gerektiğini biliyorsunuz gelmiş burada ahlak bekçiliği yapıyorsunuz
    Size ne lan size ne!

1|0
    0|2
  • hiç abartilicak bir durum yok. onlarin terbiyesizligi

1|0
    0|0
    • Gerçekten öyle.

• tabii verirsin yarim akillariyla laf yapamazlar zaten daha fazla

• Tek hücreli şerefsizler

• Çok da bir ozelligi yok oyle aman aman super degil siradan bir tayt madem sozu hazmedemedin bu soruyu bile sorman gerekmezdi bence

0|1
    0|0
  • Birşeyi yok işte bunlar da iyice herşeye karışmaya başladılar 😒

1|0
    0|0
  • Yobaz insanlar işte. bir yobazdan bir Abaza'dan gınağ geldi 😂

4|0
    0|1
    • kendilerinden başka toplumları yetiştirip düzeni bozmak üzere yola çıkan avrupa ülkelerinin yetiştirmek istediği İNSAN topluluğu...
      AİLE DÜZENİNİ BOZUK düzen...
      ruhsuz toplum...
      kültür seviyesi yüksek diye adlandırılan yaşam biçimi
      isteyen istediği yerde istediğini giyer yaşam biçimi...
      isteyen istediği yerde ilişkiye girebilir yaşam biçimi...
      büyüklere saygısızca yaşama yaşamaya devam etme yaşam biçimi (otobüslerde görüyoruz)
      geldiği toplumun geçmişindeki geleneklere de yobaz diyen toplum...

devam
      devam
      devam
      REFAH YAŞAMA DÜZEYİ YÜKSEK DİYE BİLDİĞİMİZ ingiliz toplumunda eş değişim kültürü hızla değişiyor ne diyorsunuz

açılmak serbest iç düşüncenin dışa vurulmuş halidir
      istersen çıplak gez

çokmu saçmaladım ne

• alt tarafları yırtık olsaydı sorun olmazdı ama çok açık bacım

1|0
    0|0
  • Pislik ya bu millet, ne varsa şunda

1|0
    0|1
  • evli birine yakışan bir tayt değil , kimsenin giymemesi gerek aslında Türkiye'ye bakarsak.

0|0
    0|0
  • hem erkeklerden laf yiyosun hemde tekrar erkeklere soruyosun zihinsel sıkıntı sende bence

2|4
    0|0
  • Taytın abartılı değil gayet hoş. Öyleleri her yerde var maalesef kafaya takma.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21
Yükleniyor...