Bir günlük düğün için 1 Milyon TL öder miydiniz?

Baya düşündürüyor bu soru yahu :)

0|0
168172

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün için o parayı ödeyeceğime 1 yıl için yurtdışı turu yaparız sevdiğimle

5|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, tek günde o kadar parayı tövbe harcamam, hem de şatafatlı bir düğün için. Onun yerine yapılabilecek daha güzel şeyler var.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 171

• 1 milyon Liram olsa onunla düğün yapmak yerine rus hatunlarla yerim.

2|7
    32|4
  • zenginlik icinde dogmus biri. olsaydim yani yoklugu bilmeyen biri evet verebilirdim. Ama paranin nasil kazanildigini bilen biri oldugum icin ve para kolay kazanilmadigi icin sirf birilerine gosteris icin o kadar para vermezdim. En fazla 200.000 verirdim. Bunun fazlasi gosteris. O parayi dugune yatiracagima gider daire alirdim kiraya verirdim gelirim olurdu ya da is kurardim. ya da faize verirdim.40-50 milyonum. olsa bile vermezdim o kadar parayi bir dugune. Yazik yani. Para kolay kazanilmadigini bildigim. icin kesinlikle vermezdim.

0|0
    0|0
  • Bir düğüne harcanan o para israftır yahu, o kadar param olsa düğünü 50-100 bine halleder sonrasını eşimle çatır çatır yerim. Güzel bir balayı yapar sonrasında da eşimi mutlu edecek şeyleri yapardık. 😂 😂 😂

1|0
    0|0
    • Rakam zaten yüksek tutulmuş? burda zenginseniz kastı war soruda!! sen yine asgari düşünmüşsün? çıtanı yüksek tut biraz

• 1 milyona düğün mü olur, saçmalık akılsızlık. İzlanda'nın nüfus gelişimi için desteğe giderim o parayla.

1|0
    0|0
  • Çok param varsa, 1 milyonu düğüne veririm tabii...
    Evleneceğim eşe verdiğim değeri de gösterir, hiç acımam...

0|0
    0|0
  • Net servetim 9 milyar dolarsa, neden olmasın..

0|0
    0|0
  • Geleceği bir gunde harcamak için yapılmaz evlilik düğün önemli ama o parayla çocuklarımin geleceğini kurarim

0|0
    0|0
  • Ilk once düşündüm Ali Aga gibi olsam olur dedim sonra yine düşündüm ki Ali Aga gibi olsam yine de veremem dedim bu parayi bir günluk düğun icin o masrafi yapmaya degmez daha başka seyler yapılabilir bir de boyle bir seyi hakedecek kiz yok ki

0|0
    0|0
  • Simdi hayatta bir kere yapilan bir sey yapilir mi yapilir bence ama o kadar paraya degmez diye dusunuyorum.. Ama sevdigim icin YAPARIM BEE!! shhskdhs

0|0
    0|0
  • yok, daha işe yarayacak şeyler icin harcarım eşimle birlikte.

0|0
    0|0
  • Ödemezdim. Abartmanın alemi yok. 😀

0|0
    0|0
  • Gereksiz masraflar ödemezdim tabi parayı sokakta toplamıyoruz
    Zaten bunlara para veren insanlar hırsızdır alın teri yoktur o parada

1|0
    0|0
  • Toplam paramın %10' undan az ise öderim.

0|0
    0|0
  • Değmez çok param olsa dahi yaptırmam. Mantikliyim ama salak değilim.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama bu soruyu "BAYA" düşünüyorsan ciddi mental problemlerin var demektir..

3|0
    0|0
  • 1 milyon tl bir kenara koyalım (şu arka cebim müsait mesela), ben zaten düğüne karşı bir insanım. Düğün masrafla ve o masrafları bir şekilde çıkarabilme hırsı veren kapital bir oyundur. Ve bazıları bu kapitale kendini kaptırıp eğlendiğini düşünür. Düğün isteyen birini kapasitesinden dolayı direk reddedebilirim.(buldun da reddet he)

0|0
    0|0
  • gerekirse veririm

0|0
    0|0
  • Asla ödemem ödeyenin de aklına tüküreyim

0|0
    0|0
  • O kadar zengin olsam öderim bizim dügünler genelde üsküdar sözbirde oluyor orasi bile benim icin pahali cok calismam lazim yani😕

0|0
    0|0
  • Ben evlenmeyi bile düşünmüyorum bırak 1 milyon TL'yi :D
    Bu devirde evlenen kafayı yemiştir :D

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    151

Kızlar Ne Diyor 167

• Ödemem. Ben düğün işini mümkün olduğunca hesaplı tutma taraftarıyım. Bütçeye göre esneklik yapılabilir elbette. Maddi durumun yerindedir ona göre harcarsın. Ama yoksa da aman bir kere evleniyoruz kafasıyla borca girmek, kredi çekmek, bir daha giymeyeceğin kıyafetlere dünya para saymak falan bana saçma gelen şeyler.

Ev almak, dekore etmek daha mantıklı. Kalan parayı da faiz hesabına yatırırsın, senede bir iki defa tatillerde yurt dışı seyahati yaparsın.

0|0
    0|0
  • düğüne o kadar harcayabilecek bir durumum varsa yaparım neden yapmayım ki sonuçta öyle parayi düğün için gözden çıkaran biriysem önemli bir insan olmam lazım iyi bir yerde çalışmam adımın sanimin yürümesi ve çevremin de benim gibi yüksek zümre olması lazım e onlarada ucuz bir düğün mu yapayım kuruyemiş ve kola mi dagitayim 😂

0|0
    0|0
  • Hayatta ödemem!

(Büyük konuşayım ki 1 milyonum olsun 😃)

Şaka bir yana da, gözümde küçük bir meblağ olacak kadar zenginsem elnette harcarım, mezara gelmeyecek ki 😃

0|0
    0|0
  • 1 milyonum olsa düğün için harcamazdım

1|0
    0|0
  • hayır kocam trilyoner milyoner falan olsada olmaz :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ödemezdim.

0|0
    0|0
  • Ahhahaha o kadar zengin olsam evlenmem

0|0
    0|0
  • Çerez param ile eş değer ise niye ödemeyeyim ki

0|0
    0|0
  • Ödemem delirmedim o kadar

0|0
    0|0
  • @sekizinciRep
    100 bin TL diyordun aksldövş

0|0
    0|0
  • Mumkun oldukca cabuk oluo bitsin de gidek kafasindayim lke yuksekte gozum yok kocami da masrafa sokmaya ferk gok gosteris abarti sevmem luxe karsiyim zaten

0|2
    0|0
  • Ben düğün yapmam... yapsam bile nikah ile beraber yaparım. 1 milyonda harcamam bal ayına saklarim :-D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hımm eee ödeyen düşünsün

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayir salak degilim

0|0
    0|0
  • Ödemem ona ödeyeceğim parayı sonra çatır çatır yemeyi tercih ederim 😂

0|0
    0|0
  • zengin olsam öderdim sonuçta evleniyosun ve en mutlu günün ama zenginken sevgi ne kadar gerçek olur onu bilemem

0|0
    0|0
  • Düğün olcak fiyatı orta halıde ola bilir ama olcak.

Erkeğe sünnet düğünü yapılırken yapılıyor sıra kızın düğünü olunca niye fiyat biçiliyor?

O düğün olacak

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    147
Yükleniyor...