Bir insanın sizinle tanışma şansı elde edebilmesi için ne tür bir mesajdan kaçınması gerekir?

Atacağı ilk mesaj ilgi çekici olmalı, onu bir tarafa bırakalım da ne tür bir mesaj onun sizinle tanışma şansını sıfıra indirger?

Tanışmak için ne tür bir mesaj atmamalı?
Bir insanın sizinle tanışma şansı elde edebilmesi için ne tür bir mesajdan kaçınması gerekir?#AylakAdam
#hasankeyfesahipçık

1|2

En İyi Kız Görüşü

• Klavyeyi kullanışına dikkat ederim. Kelimeleri kısaltarak ya da harf düşürerek yazıyorsa, cevap vermiyorum.

1|0
    0|0
    • Sende gereksiz sözcük kullanımı yapıyosun ona ne demeli. Kelimeleri kısaltmakla harf düşürmek aynı şey..

En İyi Erkek Görüşü

• Bir siir bir kitap ya da samimi bir merhaba disindaki mesajlara cevap vermiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Selâmün âleyküm diye başlaması kötü birşey değil ben her msjıma öyle başlarım fakat tanışmak için majlaşmak saçma

0|1
    0|0
  • ilk başta cinsellikten bahsetmemesi gerekir. sonra merba, selam, naslsn? gibi kısa kelimeler kullanmaması gerekir, uzun uzun kelimeler yazmaması gerekir, canım, tatlım, cicim dememesi gerekir, direk samimi olarak nasılsın bro? dese tamam derim biz bunla iyi anlaşırız.

0|0
    0|0
  • Kaçınması gereken herhangi bir şey yok. En başından kaybetmiş olmalı ki haberi yok, tanışmak için mesaj yoluna başvurması başlı başına bir hata zaten.

0|0
    0|1
  • Şu siteden en çok gelen ya cinsellikle alakalı ya da merhaba? Bu mesajlar kimsenin ilgisini çekmez.

0|0
    0|0
  • gereksiz laubalilikten , egolu tavirlardan, mrb-slm gibi sözcüklerden kaçınmalı.

1|0
    0|0
  • yazışma güzelmiş kızın cevabını çok merak ettim acaba ne dedi 😂😂😂

0|1
    0|0
  • nekadar çok konussada zaten konusma en fazla 1 hafta sonra bitiyo

1|0
    0|0
  • Mesajla olacak is degil

0|0
    0|0
  • Şans vermiyorum kapatarak

0|0
    0|0
  • "Slm, merhaba , nbr, ii, sn" 10-0 geride başlıyor bu insanlar.

1|0
    0|0
  • selam naber

0|0
    0|0
  • Neler yapıyorsun 5n1k bir soru olduğundan güzel :)

0|0
    0|0
  • Bana bir zahmet yazmasınlar

0|0
    0|0
  • Cevap vermeye niyetim varsa her türlü yazarım ama devamı gelmesi o mesajlara bağli işte

0|0
    0|0
  • Ne söylerse söylesin başta kısaltmalı yazmasın. Ardından cinsel içerikli mesajlar. 🙄🙄

1|0
    0|0
  • Yalakalık ve capkınlk yapmasın :D

0|0
    0|0
  • Saçma sapan, sapıkça mesajlar atmamalı.

0|0
    0|0
  • Pis birşey

0|0
    0|0
  • Tanışmak için mesaj atmasın yani mesajla başlatmaktan kaçınsın :s

0|0
    0|0
  • Selam falan

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben kendimi o kadar yükseklerde görmüyorum. Nasıl selam verilirse ona uygun karşılık verir geçerim sanırım.

1|0
    0|0
  • mesajla tanışmak olmaz ya. o bir yere varmaz yani. reelde de öyle. hep bahaneler gerek. ilgi dağıtıcı şeyler.

0|0
    0|0
  • Merhaba dese muhabbet kendiliğinden gelisir

bir keresinde face den fake bir hesap yazdı bana.
    Ismi hatice olduğunu iddaa eden biriydi
    Bende dedim haticeleri sevmem diye. Defol git dedim gitti 😂

0|1
    0|0
  • Yakışıklıysa her türlü tanışır kank

0|0
    0|0
  • Naber yakışıklı yazarsa bitmiştir.

0|1
    0|0
  • Ya sadece dünyada müslümanlar yok. Saçma sapan konuşmayın. Merhaba denir nerden biliyosun da sen hemen müslüman gibi davranıyorsun? Müslüman değilse bu saygısızlıktır.

0|0
    0|0
  • Kötü şeyler içeren bir mesaj olmadığı sürece cevap veririm.

0|0
    0|0
  • cinsellikten bahsetmesinler. engeli yerler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...