Yerde 300.000 tl buldunuz ve kutunun içinde ameliyat parası yazıyor ne yapardınız?

Yerde 300.000 tl buldunuz ve kutunun içinde ameliyat parası yazıyor ne yapardınız?

Ben para boşa gitmesin diye ameliyat olurum, yazmışlar o kadar

2|0

En İyi Erkek Görüşü

• O parayı kendime almayıp karakola teslim edersem bizim bütün sülale de beni ameliyat eder

0|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• ameliyat parası ya da değil sonuç fark etmez 300.000 tl kolay bir para değil belkide nelerden kısarak birikim yaptı bilemeyiz hatta iddiadan bile tuttursa bizi alakadar etmez hayatı istersen bir insa gibi yaşa istersen bir şerefsiz olarak ama o paayı bulduysan harama el uzatmamayı bilmelisin ve o parayı polise teslim edilmesi gerektigini bilen kişi gider polise teslim eder 300.000 tl parayı harcayıp sonra benden misli misli çıkacak bu yüzden öyle paraların gereği yok

0|0
    0|0
  • Polise götürür teslim ederim ne yapılır başka? 😂 😂 😂 🐼 🐼 🐼

0|0
    0|0
  • İsim filan var mı bakarım, beklerim haberlere cikacakmi para kaybettim diye sahibine veririm ameliyat parası yazmasa da aynısını yaparım sahibi çıkmazsa ev kredimi öderim Allah gönderdi çıkardı bu parayı karşıma derim

0|0
    0|0
  • Birikimlerimi bir kutuya koyup, bu yazıyı ekleyim.
    Eğer kaybolursa; Geriye dönme şansı artar :)

0|0
    0|0
  • Bulduğum mevkideki muhtarlığa gider haber bırakırım. Bir miktar para bulunmuştur kaybeden bana ulaşsın diye.

0|0
    0|0
  • öyle amaliyat parası olsa olsa estetik olur la :D yirim ben o parayı tabi önce kime ait oldugunu ögrenir ve aileyi araştırrım baktım önemsiz harbiden yerim o parayı :D

0|0
    0|0
  • Ameliyat parası yazmasa da polise tutanak karşılığı teslim ederim. Ki yapmışlığım var. Zarf içinde yüklü miktar para bulmuştum.

0|0
    0|0
  • Polise verirdim. Haram para yemem

0|0
    0|0
  • o kadar yüksek parayı polise götürürdüm zaten ayrıca yemeye kalksam içim rahat etmez

0|0
    0|0
  • herkes sahibine diyor helal kdmn yalancıları o yüzden sosyal deneyde 200tl de atlıyor sunuz almak için ben alıp harcardım net.

0|0
    0|0
    • al harca sorun yok almam diyenin samimiyetine inanmayı ögren önce saygı duymayı bil şimdi bende sana alıp harcadıgın için mi küfür edeyim? bik bokmu sanıyorsunuz küfür hakaret ederek kendinizi? Adam mı oluyorsunuz al harca isterse sok bir tarafına nasıl olsa kat kat geri senden çıkacak ameliyat parası yazıyor diye sorulmuş bir insan hayatını bu kadar ucuza sayacaksan eger o zaman ben senin taa a... koyayım kodmn ergeni

• skm kadar boyun var sq

• boy öenmli degil aslanım akıl lazım 18 19 yaşındasın kendini bir bok sanman normal :) kafanı fazla taşıma içi boş zaten

• Ameliyatı ben yapar, parayı cebe atarım. Doktorum sonuçta

0|0
    0|1
  • Hiç dokunmam

0|0
    0|0
  • Alır harcarım banane ya :D iyilik edip enayi olmak istemiyorum

0|0
    1|1
  • yazmasaydı iyidi

0|0
    0|0
  • Sahibini aramakta fayda var.

0|0
    0|0
  • Polise veririm

0|0
    0|0
  • ameliyat olurdum :D

0|0
    0|0
  • sahibini bulmak için uğraşırdım..

0|0
    0|0
  • Ameliyat parası yazmasa bile sahibini bulmaya çalışırım. Bulamazsam gider bağışlarım

0|0
    0|0
  • Haberlere cıkar gider adama veririm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 36

• Polise verirdim ya 😕 Günah zor durumdadir belki

0|0
    0|0
  • Harcamam ben bunu. Kuruşuna dokunmam. Sahibini ararım

0|1
    0|0
  • Polise gotururum vicdanla alakali

0|0
    0|0
  • Polise teslim ederim. Fakir fukaranın güçlükle toparladığı umut parasına göz dikebilecek kadar aşağılık değilim.

0|0
    0|0
  • karakola gotururum

0|0
    0|0
  • İlgilenmem.

0|0
    0|0
  • sabihini bulurduk tabi

0|0
    0|0
  • Sahibini bulmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Polise goturrum

1|0
    0|0
  • Dogru karakola birakirim en yakin

0|0
    0|0
  • İçin de ne yazdığının benim için hiç önemi yok önemli olan o paranın bana ait olmaması

0|0
    0|0
  • O kutuyu dusuren nasil dusurup de fark etmemis diye dusunurum. 😂

0|0
    0|0
  • polise giderim.

0|0
    0|0
  • Karakola filan götürürdüm

0|0
    0|0
  • böyle paralarda hep bizi bulur mk 😒 neden harca kardeş yazmıyo

0|0
    0|0
  • polise teslim ederim.

0|0
    0|0
  • Ameliyat parası yazsın ya da yazmasın benim tutumum değişmez polise teslim ederim.

0|0
    0|0
  • Gerekli yerlere teslim ederim polis zabıta vs. Ameliyat parası yazmasa bile aynı şeyi yapardım

0|0
    0|0
  • Sahibine ulaştırırdım

0|0
    0|0
  • Napıcam sahibini arardım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor...