Aynı ortamda çalıştığınız insanlarla iyi anlaşmak için huyuna gider misiniz, yoksa "anlaşmasak da olur ben işime bakarım" mı dersiniz?

Aynı ortamda çalıştığınız insanlarla iyi anlaşmak için huyuna gider misiniz yoksa anlaşmasakta olur ben işime bakarım mı dersiniz?

Kimsenin kaprisini çekemem herkes işine baksın bence..😏😏

1|1
2228

En İyi Erkek Görüşü

• İş konusunda taviz vermem. Gerekirse hiyerarşik olarak üstümdekine de kafa tutarım hatta. Doğru bildiğimden şaşmam. Çizgilerimi kimsenin aşmasına da izin vermem.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En son çalıştığım yerde patronun yeğeniyle tartıştım. Yeğeni de senelerdir orda çalışıyordu herkes patronun yepeni o yüzden, suyuna git dedi ama ben dopru bildiğimden şaşmadım. Beni tersledi diye kavga ettim üstüne patrona da şikayet ettim. Sonuç: patron yeğeninin ağzına s. ctı herkesin içinde. Yeğenide guruna yediremeyip işi bıraktı. Bende aralarını bozdum kendimi kötü hissettim diye işi bıraktım. Patron ve diğer çalışanların bırakma yalvarışlarına rapmen.. Ne olursa olsun karakterimden ödün vermem bu bana zarar verecek dahi olsa..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Hangi konuda olursa olsun bir kere taviz verdimi direksiyonun hakimiyetini kaybedersin

2|0
    0|0
  • Tolerans gösterebilecek kadarına gösteririm bu arada ayar da çekerim hafif hafif ayar tutuyorsa ne ala yok tutmuyorsa kendi bilir hiç oralı olmam bundan sonra ;)

1|0
    0|0
  • Ben işime bakarım kimseyi takmam...

1|0
    0|0
  • Yani kasmam çok huyuna giderim ama baktım olmuyor işime bakarım

1|0
    0|0
  • Kendi isime bakarim

1|0
    0|0
  • Kafama. gore.

1|0
    0|0
  • Ben işime bakarım
    kimseyi tınlamam

2|0
    0|0
  • Anlaşmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Uyum önemli beraber çalışıyorsunuz. Empati yaparak ilerleyin zamanla gösterdiğiniz saygının karşılığını görürsünüz. Çalışkanlığınıza karşı yapılan savunmalar canınızı sıkmasın.

1|0
    0|0
  • İş ortamında yapıcı olmak iyidir yalnız yalakalık ile yapıcılığı karıştırmayın

1|0
    0|0
  • Herkes kendine göre doğrudur. Bu sebeple belasını bulacak yanlışı beklemek anlamsız olur; Ben inandığım doğrular neyse ona göre hareket ederim. Evet, belki bu yüzden sorunlar yaşayabilirim, canım sıkılabilir ama her şey bittiğinde yine ben olduğumu görmek bana mutluluk verir.

1|0
    0|0
  • Duruma göre deģişir.

2|0
    0|0
  • anlaşmak zorunda değilimm

1|0
    0|0
  • anlaşmak daha iyi olurdu.

1|0
    0|0
  • anlaşmasakta olur..

1|0
    0|0
  • ben işime bakarım kimseti takamam ki o yüzden patron oldum

1|0
    0|0
  • huyuna giderim çünkü ben ekip çalışmasına inanırım

1|0
    0|0
  • Ben herkesle anlaşırım. Benimle anlaşamayan ölsün.

1|0
    0|0
  • İlk olarak iyi davranırım sonra umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • Bazen sınırları zorluyorlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 21

• Değerlerimden taviz vermem kuzu, genelde uyuşurum herkesle ama , saygısızlık yapanla geçinmeye çalışmam , işime bakarım oda işine baksın :-)

1|1
    0|0
  • Ben genelde iyi anlaşırım insanlarla kimseyle işim olmaz

1|0
    0|0
  • Anlaşmasak da olur kimseyi çekemem

1|0
    0|0
  • gerekli bir saygı ölçüsündeysek problem yok. kimseyle iyi olmak zorunda değilim. devamlı alttan alamam. işime bakarım yani.

1|0
    0|0
  • Ben dogru bildigim yolda yürürüm gelen gelir gelmeyen kendi bilir.

1|0
    0|0
  • kimseyle isim olmaz o yuzden kimsenin de benimle isi olmaz :D 8senede bir kez olsun bir problem yasanmadi arkadaslarla.. mudur haric o adama gicigim ve huyuna da gitmiyorum

2|0
    0|0
  • Kendi işime bakarım ama itiraf edeyim işim düşerse çok güzel suyuna giderim 😄

2|0
    0|0
  • İş ahlakı olduğu sürece benimle iyi anlaşmak zorunda değil kimse. Rahatsız edici bir durum da yoksa umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • Kendi işime bakar kimseyi çekemem

1|0
    0|0
  • Kimsenin keyfine göre hareket etmem.

2|0
    0|0
  • Hiç cekemem ben işime bakarim muhatap olmasamda olur:))

1|1
    0|0
  • Benim işime düzenime karismayanla iyi anlaşırım. Diğer türlü çok fenayımdır

1|0
    0|0
  • bencede biz iş yerindeki kadınla aylardır konuşmuyoruz mecburi şeyler olmasa

1|0
    0|0
  • Ben işime bakarım. herkes de işine baksın sorun olmaz

1|0
    0|0
  • ben işime bakarım anlasmaya gerek yok..

1|0
    0|0
  • iyiyim genelde haksızlık olursa tahammül edemem orda işte

1|0
    0|0
  • Anlayabildiğim kadar anlaşırım işime bakarım

1|0
    0|0
  • huyuna giderim

1|0
    0|0
  • bir sure anlasmaya calisirim ama olmAzsa artik bisey yapamam

1|0
    0|0
  • genelde anlasirik herkesle ama anlasamasam da umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...