Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Korkumu nasıl yenebilirim

arkadaşlar karanlıktan cin dendiği zaman yatır dendiği zaman acayip şekilde korkuyorum yanlız başıma bir odada kalmak zor gelmeye başladı iyice yatamaz oldum dabbe 2 filmini izleyince iyice arttı korkum nasıl yenicem bu korkuyu kazık kadar adam oldum yani

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Dua et yatağın atrafına sarımsak yerleştir cinler gelmez.

0|1
    • sarımsak mı? :)) vampirler için böyle bir hurafe olduğunu duymuştum. duaya katılıyorum.

• la yok sarımsak falan koyma manyak mısınız yaa onlar sogan sarımsak kabuguna gelır kardesım sen ayetel kursı nas felak oku bısey olmaz

• Aşağıda yazan kişiyi dinle.Cinlere dair tecrübesi var.Ben sadece belki işe yarar diye yazdım.Bol şanslar.

Kızlar Ne Diyor 8

• öncelikle korku filmlerini bir kenara bırak..izleme! bende korkarım ama her zaman o korku bana gelmiyor geçen senelerde yatakta korkudan ağladığımı bilirim..dua et inanıyorsan! manevi destek olur, gece lambasıda kullanabilirsin.. eğer artarsa bir psikoloğa görünmeni tavsiye ederim.

1|1
  • korkunun üstüne git

0|0
    • denedim ama daha fazla dert etmeye başladım

• takma öyle şeylere kafanı

• Nas suresini oku

0|1
  • böyle şeylere kafanı yorma fazlaca etkilenıyosun demek ki komedi filmleri aç yatarken

0|0
  • Öyle şeylere inanmayı bırak önce, yapamıyorsan karanlıkta uyuma.

0|0
  • korktugun için oluyo...kendi kendine korkmcam de salavat çek..izlme öyle seylerde...korktugun için bulşblr

0|0
  • Bende eskiden korkardım ama birden bire karanlık korkum geçti. Artık karanlıktan korkmuyorum

0|0
    • nasıl yendin

• Korkumu yenmek için hiçbir çaba safetmedim kendi kenedene geçti

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...