• Sor
  • Bence

Korkumu nasıl yenebilirim

arkadaşlar karanlıktan cin dendiği zaman yatır dendiği zaman acayip şekilde korkuyorum yanlız başıma bir odada kalmak zor gelmeye başladı iyice yatamaz oldum dabbe 2 filmini izleyince iyice arttı korkum nasıl yenicem bu korkuyu kazık kadar adam oldum yani

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dua et yatağın atrafına sarımsak yerleştir cinler gelmez.

• sarımsak mı? :)) vampirler için böyle bir hurafe olduğunu duymuştum. duaya katılıyorum.

• Öncekileri Göster
    • la yok sarımsak falan koyma manyak mısınız yaa onlar sogan sarımsak kabuguna gelır kardesım sen ayetel kursı nas felak oku bısey olmaz

• Aşağıda yazan kişiyi dinle.Cinlere dair tecrübesi var.Ben sadece belki işe yarar diye yazdım.Bol şanslar.

Kızlar Ne Diyor 8

• korkunun üstüne git

• denedim ama daha fazla dert etmeye başladım

• takma öyle şeylere kafanı

• öncelikle korku filmlerini bir kenara bırak..izleme! bende korkarım ama her zaman o korku bana gelmiyor geçen senelerde yatakta korkudan ağladığımı bilirim..dua et inanıyorsan! manevi destek olur, gece lambasıda kullanabilirsin.. eğer artarsa bir psikoloğa görünmeni tavsiye ederim.

• Nas suresini oku

• böyle şeylere kafanı yorma fazlaca etkilenıyosun demek ki komedi filmleri aç yatarken

• Öyle şeylere inanmayı bırak önce, yapamıyorsan karanlıkta uyuma.

• korktugun için oluyo...kendi kendine korkmcam de salavat çek..izlme öyle seylerde...korktugun için bulşblr

• Bende eskiden korkardım ama birden bire karanlık korkum geçti. Artık karanlıktan korkmuyorum

• nasıl yendin

• Korkumu yenmek için hiçbir çaba safetmedim kendi kenedene geçti

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...