Eşiniz, evlendiğinizde kaynananızla oturmanız karşılığında size en çok i̇stediğiniz arabayı alsa kabul eder misiniz?

Eşiniz Evlendiğinizde Kaynananızla Oturmanız Karşılığında Size En Çok İstediğiniz Arabayı Alsa Kabul Eder Misiniz?

2|4
4752

En İyi Erkek Görüşü

• Kaynananın durumuna bağlı hasta ve bakılması gereken haldeyse kalırım.

Aksi taktirde uçak alsa yine kalmam bırak arabayı bir kenara.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Beni bırakta o tekrar düşünsün derim ^_^ www.dupontregistry.com/.../remote.jpg.ashx

1|0
    0|0
  • babası yaşıyorsa kabul etmem . babası yaşamıyor annesi tekse zaten bişe yapmasına gerek yok bizle yaşasın diye ben kendim söylerim ya da biz onla farketmez

2|0
    0|0
  • Huzur zor bulunur. Ben öyle bir şey yapmam. Kendi evimizde birlikte yaşarız.

1|0
    0|0
  • esimin ailesiyle oturma fikrini dusunurum hatta kisa bir süre denerim lakin böyle maddi anlami yüksek seyler ile ikna edilmek istenilirsem yilda bir kez sadece bayramda 1 günlügüne ziyarete giderim.
    sevgi saygi ve hos görüden daha kiymetli degildir para.

1|0
    0|0
  • kaynananın o arabaya koyup gezmeye çıkarım, ancak el freni inik ve uçurum gibi yerlere, kazaen araçtan inerim😁

1|0
    0|0
  • Bir erkek icin boyle bir sey olamaz zaten

1|0
    0|1
  • Bu eşim mi bana para ile çalışan bir elemanım mı ki para karşılığı bir iş yapalım.
    O zaman şöyle olsun. Sabah kahvaltısı hazırlarsam 50 tl gece seks yaparsak 200 tl 😁 😂

1|0
    0|0
  • iç guveyisi giderim
    Paraya gerek yok

1|0
    0|0
  • Karsilik vermeden de kalabilir

1|0
    0|0
  • ehliyetim yok olsada kabul etmem :)

1|0
    0|0
  • Ayrı evde yaşanmayacaksa evliliğin ne tadı olacak

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Kişinin yetiştiği aileye bağlı. Bazıları kayınvalideyi severek istediği halde bazıları öz annesini bile istemiyor.

1|0
    0|0
  • G.. tünü satsa yine Benim istediğim arabayı alamazz.. 🤣🤣 😂 😃😃

Ama yine de seviyorsam aynı evde
    kalırım heralde yaa?

1|0
    0|0
  • Parası yetmez heheheheheh

1|0
    0|0
  • Satılık değilim

1|0
    0|0
  • Çıkarcı kltak

1|0
    0|0
  • Arabaya gerek yok. Öyle olması gerekiyorsa annesi de bizimle kalabilir.

1|0
    0|0
  • kabul etmem

1|0
    0|0
  • Hayır kabul etmem :d

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 46

• Kabul etmem sanırım.

1|0
    0|1
  • Almasina gerek yok sevdigim adam icin otururum

1|4
    0|0
  • Araba sevmem ki cok yani ilgim yok oyle şeylere şimdilik kaynanayla oturmaya gelince hastaysa annesi babasi felan otururuz ya da tekse diger turlu olmaz sanirim😃

1|0
    0|0
  • hayir araba alicak kadar maddi durumu iyiyse ev acsin arti ev ev ustunde olmaz anca maddi durumu sorunlu olur ve onu s3viyosa maddi durumu toparlayana kadar evet drnir

1|1
    0|0
  • kabul etmem araba onun olsun önemli olan huzurum.

1|1
    0|1
  • eğer kaynanam iyiyse arabaya gerek yok otururum yok değilse kuyumu kazıcaksa dünyayı ayağıma serse kabul etmem

1|0
    0|0
  • Sevsem de kabul etmem oyle bir durumda. Cunku herkesin ozel hayati olmali ve evde buyukler varken insan hareketlerine dikkat etmek zorunda kalir. Bu da rahatsiz eder.

1|0
    0|1
  • Karşılık beklemem, böyle birşeyi isteme hakkı var çünkü

1|2
    0|0
  • İstemem arabayı alacak parası varsa ev de alabilir çalışırız yine olur. Allah büyük konuşturmasın ama.

1|0
    0|0
  • olmaz 😄

1|1
    0|1
  • Hayir

1|0
    0|1
  • Ev ev üstüne olmaz miss gibi anlaşıyoruz anne kız gibiyiz ama ayni eve girince illa ki sorun çıkar

1|1
    0|1
  • Yok arabanın icinde yaşayamicağima göre calişip biriktirip arabami kendim alırım. Kirayıda öderiz 😬

1|0
    0|0
  • Kaynanaya göre değişir ☺️☺️

1|1
    0|0
  • istediğim araba kırmızı ferrari alabiliyosa zaten oturacağımız ev köşk falandır ayda bir görürüm kaynanamı sıkıntı yok ya olur

1|0
    0|0
  • Arabaya gerek yok koşullar öyle gerekiyorsa otururum kuzu :-)

0|1
    0|0
  • Asla. Zaten böyle bişey teklif etse Güler geçerim

1|1
    0|1
  • Hayır tabii ki

1|0
    0|0
  • Etmem o kafadaki insandan uzak dururum

1|0
    0|0
  • hayr