Arkadaş grubunuz içinde hangi karaktersiniz?

Arkadaş grubunuz içinde hangi karaktersiniz?

• Liderim, ben ne dersem o olur
    A seç
  • Uyumluyum, karar verilir ben uyarım
    B seç
  • Eziğim, benim varlığımla yokluğumu pek hissetmezler
    C seç
  • Arkadaşım yok, yalnızlık tercihimdir
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
4027

En İyi Kız Görüşü

• arkadaş çevreme de genel de kararlar birlikte alınır, malum hepimiz evliyiz eşlerimize göre ayarlıyoruz çoğu aktiviteyi

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 39

• C şıkkı sanki
    Fazla arkadaş yok, şehri de tam bilmem
    Telefon ederek veya mesaj atarak yarın şöyle yapalım derler
    Onlara uyarım

0|1
    0|0
  • Uyumlu olanım. "siz seçin ben uyarım, farketmez, bana uyar, makul..." gibi :)

0|2
    0|0
  • Liderlik kanı taşıyan biriyim

0|1
    0|0
  • Uyumluyum aslında. Fikir sunarim, uyarım. Nasil uygunsa

0|1
    0|0
  • Yönlendirmeye calisan ama beceremeyen bir turlu arkadaslarinin en sevdigi arkadasi olamayan arkadaslarinin ikiyuzluluklerine katlanamayan sadece kendiyle iyi anlasabilen bir karakterim

1|1
    0|0
  • liderim ben nedersem o olursan ziyade daha çok bir şey söylerim herkes uyarsa ona gore hareket ederiz.

0|1
    0|0
  • En sorunlu benimdir hep bişeyler çıkartır istediğimi yaptırırım.

0|1
    0|0
  • uyumluyumdur.

0|1
    0|0
  • Eziğim dkskxlslkfke
    Koç burcu olmak bunu gerektirir😎😂

0|1
    0|0
  • Bazen uyumlu bazen lider.

0|1
    0|0
  • A ile b arasinda gidip geliyorum ama ben fikrimi ifade etmesemde masallah yaydigim enerji kararlarin alinmasinda baskin oluyo😄😄😄liderim konusmadan etkileyerek😁😁😁

0|1
    0|0
  • Uyumluyum, karar vermek zor iş farketmez bana uyar der geçerim

0|1
    0|0
  • Aslan burcuyum herseye tamam siz seçin ben uyarım diyemiyorum.

0|1
    0|0
  • Liderim, ben ne dersem o olur

0|1
    0|0
  • Bir tane tek arkadaşım var onları beraber karar veririz bir konu hakkinda😅

0|1
    0|0
  • Arkadas grubunun özgür kızıyım ben pek takmam hep tepki görürüm keyfime göre görüşürüm hiç oyalayamam birbirine yaptiklari gibi davranmam. Sanırım o yuzden kopamiyorlar 😅

0|1
    0|0
  • Uyumlu mu desem😂

0|1
    0|0
  • hiçbiri her zaman birlikte kara veririz, ya da bazen onun dediği bazen benim dediğim olur

0|1
    0|0
  • Uyumluyum tabi.. uyumsuzlar olamazki yanimda;))

0|1
    0|0
  • Uyumlu ve gülücükler saçanımdır. 😁

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 26

• ya bizim ortamda iki lider var ya bu hem sıkıntı oluyor hem iyi oluyor liderliğimizi bildiğimiz için diğer lider vasıflı arkadaşla birbirimize hem çok yakınız hemde çok fazla b*k atıyoruz birbirimize ekip ikimizinde ağızına bakıyor sonra ikimizden iki farklı kafa çıkıyorsa bizi ortak bir noktada buluşturmaya çalışıyorlar sonra o an birbirimize kafamızdakini kabul ettirmeye çalışıyoruz sonrasında muhalifliği bir tarafa koyuyor gerçektende o an kim daha mantıklıysa tamam bu olsun diyoruz benim ya da onun daha sonrasında bir zıtlaşması olmuyor sadece karar meselesini kim kazandıysa o öbürüne dedim dedim dinlemedin ne oldu bak şimdi diye başlayarak b*k atmaların ardı arkasını kesmiyoruz.

0|1
    0|0
  • Uyumluyumdur. Gerektiği zaman gereken ne ise yaparım. Genelde çoğunluk ne derse banada uyarsa o fikir uyarım.

0|1
    0|0
  • Lider.

0|1
    0|0
  • Seçeneklerden en yakın A şıkkı olduğu için onu seçtim ama "ben ne dersem o olur" çok abartılı olmuş. Genelde arkadaş gurubunu ben organize ederim demek daha doğru olur benim için.

0|3
    0|0
  • eski yani yıllara dayanan arkadaş cevremde liderliğimi koyarım dediğim olsun diye diretmesemde benim ya görüşüm etken olur ya da ona göre degerlendirilir..

0|1
    0|0
  • o ağaç benim...

0|1
    0|0
  • Varlığı yokluğu pek hissedilmeyen ama sevilen.

1|1
    0|0
  • Kurt surusumuyuz abi liderlik falan alti ustu eglenmek ve zaman gecirmek icin bir araya gelen arkadas grubuyuz. Herkes fikirlerini ortaya atar ve en uygun olani seceriz

0|1
    0|0
  • Valla bizde demokrasi var. Bir karar verilirken çoğunluğun ne istediğine bakılıyor. Belli bir lider veya ezik karakter yok. :D

0|1
    0|0
  • Bunların hiçbiri. Ortaklaşa bir karar alınır, çoğunluk ne derse o olur.

0|1
    0|0
  • Bana her yol paris 😄

0|1
    0|0
  • yuzumu gören cennetlik. hic bir ortamda bulunmayan zorla cagirilan ve aranan kisiyim hocam 🤔😀

0|1
    0|0
  • liderim diyenler bir açıklarsa? ne bu özgüven yani nedir yani?
    Ben karara uyarım ya da yanlız kalmayı tercih ederim

0|1
    0|0
  • Genelde lider olurum. Yemeğe falan nereye gidicez diye sorulsa hep beni dinlerler

0|1
    0|0
  • Arkadaşım yok, yalnızlık tercihimdir arkadaş falan dert değil :D

0|1
    0|0
  • lider olurum ya da arkadaş olmam o yüzden pek arkadaşım yok

0|1
    0|0
  • liderim hocam..

0|1
    0|0
  • Ruhhastasiyim Nerde ne yapacağım belli olmaz. Bugun kavga çıkartırım lider olurum Yarın işime gelmez salağa yatarım , sonraki gün radara girer polise eziklenirim 😃

0|1
    0|0
  • Uyumluyumdur ama herşeye tamam demem

0|1
    0|0
  • d dedim.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...