Bütün arkadaşlar ne yapmalıyım çok acil öneri şunun bana lütfen

Sevgilim güzel ama bakımsız bir insan.Kücük tatlı uyarılarda yapsam şaka yollu hiç umursadığı yok bu durumu ne tüye ne de başka güzellık unsurlarına dıkkat etmıyo.Su an bunu yazarken bıle sucluluk duygusu hıssedıyorum sevsem bunlara dıkkat etmezdım dıye ama gercekten de sevıyorum.Ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İma et bak şu ünlü ne kadarda güzel çokta bakımlı tarzında dene bir en azından :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bıyıklı ve tek kaş değilse paylanço bile sevilit napcaksın kızın süsünü ayrıca kız kaç yaşında

• 20 kız sizin değimizle çıtır :) onun doğal güzelliği yeter :)

• 20 de yani oyle yerın dıbıne sokulacak bı seyde degıl yani :D

• Vallaha aga dahs iliskinin baslariysa kiz seni zorluyor da olabilir :DOnunla cikmaya baslamadan once gormedin mi ki de o halini simdi ondan bunlari istiyorsun?Ya acik acik kiza dersen cok kirici olur,saka yollu soyle mantikli ama cok fazla yaparsan da kotu olur

• Bence sorun sende o zaman -_-

• oyle ınanılmaz goze batan bı sey yok gıbı ama temel seyler göze batıyo bazen tabı

• Söyleyebilirsin açık açık

• sülalesi rahad

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum güzel olmayan bir kadın erkeğe çekici gelmez.suçluluk hissetmemelisin.

• Guzel degıl demedım adamım bakımsız dedım

• ne gibi bakımsızlıktan bahsediyorsun?

• bıyıklar falan mı ? eğer öyleyse direk söyle.. askim bıyıkların çıkmış alırmısın onları de :) olacaklardan sorumlu değilim sonra ama :DD

• Asırı olmasada tuy mesela sonra mesela yuz bakımı gıbı

Yükleniyor...