• Sor
  • Bence

Bağırsaklarımdan sürekli ses geliyor. Bıktım Artık !!!

Arkadaşlar sosyal ortamlarda yapım gereği çekinik hatta çok çekinik biriyim. Dolmuşta inecek var derken bile böyle mini mini seslerle söylüyorum ondan bile çekiniyorum. Dışarıda tuvalete gittiğimde içeride kimse olmadığından emin olduğumda ancak tuvaletimi yapabiliyorum.(çıkan sesleri duyarlar diye). neyse işte bu ara ciddi ciddi ses problemine takıldım kaldım. Dersteyken sessizlik ortasında güümm bağırsaklarımdan ses geliyor ama ne yapacağımı şaşırıyorum ve utanıyorum. öyle olduğu iiçin hocadan hastayım diye izin alıp eve geldiğim de bir çok kez oldu ama ben artık bunu istemiyorum. tamamen psikolojikmiş ve sürekli inşallah olmaz bu ses inşallah olmaz bu ses diye yiyorum beynimi. yenmem lazım bunu ama yapamıyorum. Özelliklede deneme sınavlarında, derste sessizlik olunca geliyor bu meret. bıktım arkadaşlar vallahi bıktım. lütfen çözüm önerin ama elimde olsa bağırsaklarımı söküp atacağım. lütfen arkadaşlar önerinizi bekliyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aynı bensin haaa... bende eskiden derste derin sessizlikte sınav yaparken elimde olmayaraktan bir guuuuum diye ses geldi. herkes nerden geldi o ses diye baktı ben pey kızardı yüzüm ama belli etmemeye çalıştım. bende kim yaptı o sesi diye böyle etrafa baktım ama sonunda anlaşıldı "sen yaptın" dediler. öyle kızardımki patlıcan gibi kızardım işin içinden çıkamadım e noldu sonra herkes beni o günden sonra "osurukçu nilbahar" diye çağırdılar. malesef sınıf değiştirmek zorunda kaldım. gerçekten anlatılması çok zor bişey..

• :D

• Öncekileri Göster
    • Antidepresan tam etkisini 3 hafta icinde gostericekmis. Benimde ilk haftam oldugu icin bekliyorum binbir zorlukla. Ama cok cok yakin bir arkadasima anlattim ve dersane hocalarimdan bir tanesinede anlattim ve cok cok iyi geldi. Ciddi anlamda rahatlatti bu beni ama okulda napicam iste onu bende bilmiyorum. Cunku bende sinif degistirdim ve son senem bu sene. Sinifimdakilerden cekiniyorumda bu yuzden su ilacin suresi gecsede etkiai baslasa super olucak. Ama tavsiye olarak kesinlikle psikiyatriste

• Kesinlikle psikiyatriste gitmelisin ve ilaca baslamalisin. Devlet olur ozel olur hic farketmez ve bir dostuna ve dersanede ve okulda yakin gordugun hocana anlatmalisin kesinlikle. Cok ise yariyor bunlar psikolojik acidan. Maddi durumun eger iyiyse psikologa da gidebilirsin tabi ama sart degil gitmen. Bu yazdiklarimi hep mesaj olarak yazmistim ama 3.seviye altinda olunca arkadas olarak ekli olmayinca gonderilemiyormus. Ekledim engelli dedi. Bende buradan yazayim dedim. Simdilik bunlar grsmk uzere

Kızlar Ne Diyor 3

• ahaha tıpkı beni anlatıyor

• Öncekileri Göster
    • aynen aynen dene dediğimi işe yarar umarım :))

• Umarım :)

• ayni sorun bende de var kac kere muayne oldum ama hic birsey cikmadi stresden ileri geliyor dedi doktor ama gelde stres yapma olur olmadik yerde gümlicek diye korkuma birsey yiyemiyorum

• sende bizdensin demekki. düşünsene sınıftaki arkadaşlarının hepsinin bağırsaklarının böye olduğunu :) ne kadar muhteşem olurdu ve çekinmezdikte. ama birşey yiyip yememeyle alakalı değil benimki. hani aç olunca miden guruldar ya işte öyle değil bu. bu ses daha içten derinlerden gelen ve geldimi de adamı fena utandıran cinsten :/

• Öncekileri Göster
    • amin amin insallah düzelir ya Allah sifa versin cümlemize

• Amin insallah.

Erkekler Ne Diyor 3

• o acıklıktan oluyo kardeş bende cok oluyo ne cekıncen la senin elinde degil o ses yemek yersen hazmediyor v.s

• yok açlıktan değil. hani açken guruldarya bu öyle değil işte. böyle karın bölgesinde genelliklle dıızııtt diye bir ses ve bazen midemle bağırsaklarımın savaş halinde olduğunu düşünüyorum

• Öncekileri Göster
    • arkadaş edin 3-5 tane

• zaten sınıftaki arkadaşlardan çekiniyorum ya. aynısı otobüste olsa azıcık umrumda olur. takarım kulaklığımıda ohh onlar duysun sesleri :) ama iş yakın arkadaşlara gelince böyle oluyoruz malesef

• Gaz dolaşıyordur

• tamamen psikolojikmiş. gaz için ilaçda kullandım

• O da olabilir

• sıkıntı işte psikolojik olunca başlıyor. e malum öğrenciyiz. psikoloğa psikiyatriye gitmen seansı 150 lira. lise son birde üniverste sınavı var. bazen böyle çıldırıyorum evde

• dolmuşta repliklerkaptan inecek varhacı inecek var abi inecek varmüsait yerde bırakırmısınız"ne zaman kalkacak" sen otur kalkacak :D

• anne ben veriyim hayır kızım sen bozdurma anne nasıl olsa bozulacak

Yükleniyor...