Kayınvalide ile aynı evde yaşamak ilişkiyi ne yönde etkiler? Kayınvalidenizle aynı evde yaşar mısınız?

Gizli Üye
Gelenlerin korkulu rüyası kayinvalideler!!! peki siz kayinvaliniz ile ayni evi paylaşmak ister miydiniz?
Kayınvalide ile aynı evde yaşamak ilişkiyi ne yönde etkiler? Kayınvalidenizle aynı evde yaşar mısınız?