Bir yere giderken eşinizden/sevgilinizden izin alır mısınız? Eşiniz/sevgiliniz gittiği yeri size bildirmek zorunda mı?

_AnKaKuŞu_
Bir yere giderken eşinizden/sevgilinizden izin alır mısınız? Eşiniz/sevgiliniz gittiği yeri size bildirmek zorunda mı?

Sizce ilişkide izin almak gerekir mi? Hangi durumlarda izin alma gereği duyarsınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Haber vermek ve izin almak arasında dağlar kadar fark var. Haber verilir elbet ben izin almaktan bahsediyorum.
Bir yere giderken eşinizden/sevgilinizden izin alır mısınız? Eşiniz/sevgiliniz gittiği yeri size bildirmek zorunda mı?