Hesabı kadın mı öder erkek mi?

Hesabı kadının mı erkeğin mi ödemesi gerektiğini düşünüyorsunuz?💋💋💋
Hesabı kadın mı öder erkek mi??

• Kadın ödemeli
    2%(2)11%(16)Oy Ver23%(14)
  • Erkek ödemeli
    33%(27)28%(41)Oy Ver23%(14)
  • Farketmez kimin ödediği
    65%(54)61%(87)Oy Ver54%(33)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
4gün
💋💋💋
3gün
Guncell

0|0

En İyi Kız Görüşü

• hesabı bazen erkek ödemeli bazen kadın. her yerde erkeğin elini cebine atması kadının para yiyen bir tip olduğunu gösterir. devamlı kadının ödediği hesapta da durum aynıdır. erkeğin yiyici olduğunu gösterir. tabiki erkek atak davranmalı ödemeyi teklif etmelidir. ama kadın da aynı şekilde davranmalıdır. Erkegin gozune sokarak hesap odenmez.
    Hesabi her seferinde sevgilisine odetmekten rahatsiz olan kadin, bunu belli etmeden adabiyla yapar.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Benim ödediğim de olmuştur, karşımdakinin de. Kimin ödediği farketmez. Erkekler saçma salak bur gururlanmaya girip ''hepinizi satın alırım lan'' havasında hesap ödemeye çalışırsen Alman usülü olsun beyefendi derim.

1|1
    0|0
  • Herkes ödeyebilir tabi ki , erkek arkadaşım bana hiç bir zaman izin vermiyor ama yapabildiğim zamanlarda gizli gizli ödüyorum.

0|1
    0|0
  • Ya ben bu konuya uyuz oluyorum Alman usulü ödemeyi tercih ederim niye benim yediğimi içtiğimi başkası ödüyor?

0|1
    0|0
  • aslında farketmez ama erkek öderse daha şık durur. ama erkek işsizse kızın işi varsa kız öder.

1|0
    0|0
  • alman usulü en temizi😃

0|1
    0|1
  • c seçeneği

0|1
    0|0
  • alman hesabı

0|2
    0|0
  • Ne fark eder ki? Bende ödüyorum sevgilim de bir kişiye yıkmak saçmalık.

0|0
    0|0
  • Ortak ödenmeli

0|1
    0|0
  • Kimin ödediği fark etmez , ama ben pek hesap ödetmeyi seven biri değilim yani :)

0|1
    0|0
  • ortak

0|1
    0|0
  • Kendi hesabımı kendim öderim.
    Benim hesabımı kimse ödemesin.

0|0
    0|0
  • Kocacım öder

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0
  • Erkek odesin

0|0
    0|0
  • farketmez kimin ödediği

0|0
    0|0
  • Kadinda erkekte hesap öder ödemeli..

0|0
    0|0
  • Erkek ödemeli ama kız da arada süprizler yapmalı tabii :)

0|0
    0|0
  • Erkek öder

0|0
    0|0
  • Kim davet ettiyse onun ödemesi doğru olan

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 28

• Kimin cebinde para varsa o öder. Erkeğin parası varsa jest olarak ödemesi daha uygundur. Yoksa da kadının ödemesinde herhangi bir sorun yoktur.

0|1
    0|0
  • Parası varsa her zaman Erkek ödemeli, olmadığı zamanlarda da bunu önceden açıkça belirtmeli ve bu durum göz önünde bulundurularak buluşulmalı. Rahat bir tavırla hesabın kadın tarafından ödenmesini bekleyen erkek, arada kızlar tuvaletine makyajını tazelemeye de gitmeli.

2|1
    0|0
  • İkisi de ödemeli yeri geldiğinde. Sadece erkeğe veya kadına ödetmek alçaklıktır. Kullanmaktır 😖

0|2
    0|0
  • ortak tabi neyiz biz bankamı ben sırf sürekli hesap kitliyor diye kızdan ayrıldım ulan insan bir partnerini düşünmez mi kalpsiz varlıklar...

0|1
    0|0
    • 4gün

İyi yapmışsın :)

• 4gün

yani anlıyacağınız kızların genleri paraya odaklı başka bisey bilmezler kodları bozuk...

• 4gün

Aynı terzinin farklı kumaşları değil mi. :D

• Maddi durum söz konusuna göre değişebilir.

0|1
    0|0
  • onu bunu bilmem de ben varken yanımdaki kızdan para çıkmaz arkamdan laf ettirmem ben

0|1
    0|0
  • klişe olmadı mı bu soru? Erkeğim diyen adamım diyen zaten bu konunun bahsini bile açmaz.

0|0
    0|1
  • tamam lan değişikli olsun ve kadın ödesin. bu saçma tartışmada bitsin arıtk yıllardır. ödesek suç, ödemesek daha suç.

0|0
    0|0
  • azda siz ödeyin ya imanımız gevredi hesap ödemekten:( bizdeki parada sizdeki başka bişeymi...

0|1
    0|0
  • Hesabı erkek de ödeyebilir kadın da. Şimdiye kadar annem dışında hiçbir kadına para ödetmemişimdir. Aslında yanlış. İlk buluşmalarda erkek ödesin tamam ama sonrasında kadın da ödemyi teklif edebilir en azından belki erkek de müsade eder ödemesine ;)

0|1
    0|0
  • kadın ödese keske :D hem babadan hem işten hem anadan hem bizden para yiyorlar sonra niye bu kızların parası bitmiyor

0|0
    0|0
  • İlkini erkek diğerleri alman usulü

0|0
    0|0
  • Cinsiyetçi insanlar olarak iticisiniz...

1|1
    0|0
  • Aslında yemeğe kim davet etmişse onun ödemesi gerekir. Yemek siparişini de bayanlar verir. Görgü kurallarının başta gelenlerinden bir tanesidir bu. Genel olarak yorumlayacak olursak bu işi cinsiyete dayatmamak gerekir ve sonuçta iki tarafın nezaketliği söz konusudur.

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada erkek. Sonrakinde ortak bence.

0|1
    0|0
  • Erkek odemeli baska kim olacadi kardeslerse bolusebilirler 😂

0|0
    0|0
  • Kadın tabiki soru mu bu :D

0|0
    0|0
  • erkek..

0|0
    0|0
  • İşletme sahibi