Bunlardan hangisinde gece kalsan korkarsın?

Hangisinde?

Bence terkedilmiş akıl hastanesi

• Mezarlık
    9%(8)15%(24)Oy Ver24%(16)
  • Terk Edilmiş Akıl Hastanesi
    30%(27)32%(51)Oy Ver36%(24)
  • Orman
    21%(19)19%(30)Oy Ver16%(11)
  • Morg
    40%(37)34%(53)Oy Ver24%(16)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• Gündüz dirilere
    Gece ölülere aittir..

2|0
    0|0
  • Morg korkutucu olabilir..

1|0
    0|0
  • orman çünkü yaşayan ne varsa ormanda var gerisi boyut değiştirmiş

1|1
    0|0
  • sanirim içlerinde sadece mezarlık korkucagim yer digerleri sikinti degilde mezarlik aksam ezanindan sonra bazi seylerle doluyor ve onlar bende sikinti

1|0
    0|0
  • morgta 3 ay guvenlık gorvlısı ısını yaptım hastane morgu oldugundan gece bıle yanlız kalamyıdon pek oyuzden korkcak bıseyı yok sonra lısede ergenlık donemındeyken ıddaya gırmısyık gece saat 2 de mezatlıga gtmıstım yuz mezarın ustune postıs kagtlarına numra yazıp bırakıp gerı gelmıstım sabah da arkadaslar o kagtları almaya gıtmıstı

1|0
    0|0
  • Morgun yeri ayrı😬😬

1|0
    0|0
  • Korkmam

1|0
    0|0
  • Akıl hastanesi biraz, oda elimde 0.45 acp kalibrede bir silah varsa korkmam...

Diğerlerinde daha önceden bulundum korkmamıştım...

1|0
    0|0
  • ormanda zaten kaldım kamp yaparken, morgda da sıkıntı yok ölüden korkmam lakin akıl hastanesinden acayip korkarım

1|0
    0|0
  • Orman

1|1
    0|0
  • Hiç biri bana göre değil. Ormanda çok kaldım. Ölülerle de kalım ne mezarlık ne morg korkutmaz. Bunlar boş ya :)

1|0
    0|0
  • morg ve hastane

1|0
    0|0
  • mezarlık tabiii

1|0
    0|0
  • Hiç birinde korkmam

1|0
    0|0
  • d hiçbiri evim mezarlığa yakın ara ara ormana kampa giderim manisadayım delilere alışkınım😉morgdan korkmam ölüden zarar gelmez👹👻👻👻

1|0
    0|0
  • Hiçbiri.

1|0
    0|0
    • 7gün

Sanmıyorum

• 7gün

Tamam illa birinde kalmak zorundaysam mezarlık olsun. Morgun ceset kokusundan geçilmez, ormanda kurt veya yılan olabilir, gece karanlığında akıl hastanesinin krokisini bilmediğimden dolayı binanın içinde kaybolma ihtimalim var... Mezarlık, oh ne güzel mis gibi temiz hava işte :)

• 7gün

Mantıklı 😃 tamam cevap kabul

• Korkmam ama mezarlıkta ürkerim yalan yok. Morg a birkaç kez girdim iyiydi güzel sohbet ettik.

1|0
    0|0
    • 7gün

Morgda lapadanag ortadalar mezarda toprağın içinde ama mezarda ürküyorsun garipmiş 😅😃

• 7gün

Hayır gece mezarlığa git sessiz ve çok karanlık bir ürkme oluyor morgda ışıklı ortam nasıl korkabilirim ki :)

• Morg 😐 icim titredi la hortlar bunlar simdi 😂

1|0
    0|0
  • Ben de akıl hastanesi, fotoğrafı bile korkunç.

1|0
    0|0
  • yalandan delikanlılığa gerek yok hepsi sakat bu yerlerin 😨 hepsinde korkarım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 50

• En korkulmayacak yerin mezarlık olduğunu söyler anneannem. Sebebini sorduğum zamanda başına bir şey gelirse bir yere sığınmak zorunda kalırsan git mezarlığa orada sabaha kadarda yatsan bir şey olmaz sana dedi. Niye dedim çünkü ölüler korurlarmış kendine sığınan kişiyi. Buda artı bir bilgi olsun size :)

1|0
    1|0
  • Mezarlık ve morgtan korkmam için sebep nedir? hele ki terkedilmiş akıl hastanesinden korkmam için sebep nedir? ben ormandan korkarım çünkü bana zarar verebilecek canlılar çıkabilir. tek korkum budur. ben insandan korkmam. hele ki ruhu bedenden ayrılmış et parçalarından asla korkmam

1|1
    0|0
  • Ölüden pek korkmam da bu Outlast diye bir oyun vardı o oyundan sonra akıl hastanelerinden korkar oldum

1|0
    0|0
  • bir göz atıp çıksak kalmak şart mı? : )

1|0
    0|0
  • Hiçbirinden korkmam, kendime eziyet etmem direk kalp krizi geçiririm :D

1|0
    0|0
  • Hiçbirinde korkmam.

1|0
    0|0
  • Orman.

1|0
    0|0
  • Morgdan ve mezarlıktan korkmam ölüden insana zarar gelmez ne geliyorsa canlıdan gelir. Terk edilmiș akıl hastane oyunlaını çok oynadığım için ondan korkardım

1|0
    0|0
  • Sanirim sadece orman da kalsam korkmam digerlerinde ben iptal, ben vefat..

1|0
    0|0
  • Morgda kalırsam kafayı yerım

1|0
    0|0
  • Hepsi 😐 morgda belki cunku dualarim ile olulerden zarar gelmez

1|0
    0|0
  • Mezarlık hacı

1|0
    0|0
  • mezarlık

1|0
    0|0
  • morg

1|0
    0|0
  • Ormanda kalırsam çok korkarım nedenini bilmiyorum ama diğerleri daha az korkutucu.

1|0
    0|0
  • hepsi ama hepsi aklimi oynatirim ölmek icin dua ederim 😮😮😮😁😁😁

1|0
    0|0
  • Ölülerden korkmam, yaşayandan korkuyorum.

1|0
    0|0
  • Morg.

1|0
    0|0
  • terk edilmiş akıl hastanesi

1|0
    0|0
  • Terk Edilmiş Akıl Hastanesi
    mezarlık ve morgdan korkmam sonuçta ölmüşler
    ormanda da uyurum ben yani korkmam ama akıl hastanesinden çok korkarım onlar aklıma gelir deliririm

1|0
    0|0
    • 7gün

morga hiç girdin mi? insan olmuş olsa dahi sesler çıkarabiliyor orneğin parmağı haraket edebiliyor veya gaz çıkarabiliyor onu karanlıkta bir görürsen arkana bakmadan kaçarsın haberin olsun :D

• 7gün

belki de adrenalin seviyorum güzeldir

• 7gün

Evet olabilir 😊

• Kızlar Devam
    30
Yükleniyor...