• Sor
  • Bence

Boyum 1.70 kız arkadaşım 1.50 kafama takılıyor normal mi

Merhabalar arkadaşlar.. Sevdiğim bir kız var ancak boyu kısa.. Aklıma bu takılıyor. Saçma bir soru olacak ama kafama takılıyor kaç zamandır.. Ona bundan bahsetmedim kırmamak adına.. Benimde boyum erkeklere göre kısa sayılır farkındayım ama aramızda 20 cm fark var.. Bu saçma düşünceyi kafamdan atmak için ne yapmalıyım? Teşekkürler..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• A dostum benim boyum 1.78 eski sevgilimin boyu 1.55di yani 22cm fark war arada ama biz problem yapmadık hiç bir zaman. BEn şakadan takılıyodum kaldırıma cık da boyun uzasın diye o da kaldırımdan yürüyodu gülüyoduk şakalaşıyoduk. O bazen ya boyun cok uzun küçül diyodu bende onun boyuna eşdeger şekilde egiliyodum. Sana özel en uzunundan platform ayakkabı yaptırıcam söz dyodum işte. Bide taşın üstüne cıkar bak seninle aynı boydayım diye şaka yapardı bana =) Ama ne yazıkki 2 hafta önce ilişkim bitti lanet olsun. Bunları takma kafana kardeşim aşk sevgi oldukltan sonra bunlar sadece teferruat okey. Sizde bizim gibi yapabilirsiniz ya da kendiniz bişeyler yapabilirsiniz 20cm için sevgilini kabeybetmeye degermi ? karar senin..

• Çok üzüldüm inan tekrar barışma şansınız inşallah olur dostum

• Bi yanım keşke barışmış olsak diyo bir yanım hiç bişey söylemiyo. Allahtan hayırlısı sagol kardeşim. Sende problem etme seviyosan

Kızlar Ne Diyor 4

• kisa boylu kiz uzun boylu erkek boyle ciftleri gorunce cok tatli geliyolar bana :)topuklu giymiyomu ben okdr kisa olmasamda giyerm :p

• Arada sırada giyiyor :)

• seven adam boyle seylere takilmaz

• boyum 150. sevgilim 180-185 arası bir şey. bunu sürekli ben düşünüyorum. hatta ona da söylüyorum bunu. ben senin boyunu seviyorum zaten deyip geçiyor. Bence sizin aranızdaki fark normal. Fazla olan bizim boylarımız. :D Ama bir zararı olmuyor. Ayaktayken sarılmak, öpüşmek biraz zor oluyor haliyle. Başka bir zararını görmedim. Ha bir de büyük ihtimal komik duruyoruz ama kim takar nasıl göründüğümüzü .D

• Hay yaşa ya bu kadar güzel yoruma ne denir ki başka? Son cümlen yetti de arttı bile :D

• 6 yılı bitirdik ilişkimizde, hala aklımı kurcalar uzun boylu bir kız ister miydi diye ama erkekten o güveni alınca sorun olmuyor :D alışırsınız

• kiza topuklu giydir

• Direkt olarak topuklu giy diyemem. Kırılacağından endişe ediyorum

• sana topuklu cok yakisiyo de

• Bu dediğini de düşündüm ama yanlış anlamasından korkuyorum uygun bir zamanda söylemem lazım

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendi Boyunla Sevdiginin Boıyu Normal Birbirinizi Tamamlarsınız..Ayrıca Ona Böyle Birşey Dersen Bidaha Yüzüne Bakmaz Kırılır En Agır Şekilde

• Kesinlikle böyle bir şey demem zaten ama sadece aklıma takılıyor. Teşekkür ederim cevabın için..

• Öncekileri Göster
    • Amin.. Çok teşekkür ederim insanoğlu işte ne düşüneceği ne yapacağı belli olmuyor :)

• :)

• boyunamı aşıksın yoksa kızamı?

• Tabi ki kıza aşığım fakat nedendir bilmem aklımda yer etti.

• Öncekileri Göster
    • bunları biliyosunda niye sıkıntı yapıyosun anlamadım? kızla cıkan sensin onu seven sensin kime ne demek düşer?

• Haklısın kendi kuruntum işte

• Yapacak hiç bir şey yok dostum. Kafandan da atamazsın. Ya bu deveyi güdecen ya da bu diyardan gidecen...

• Yani sana göre çok mu sıkıntı fark ?

• Öncekileri Göster
    • Sen onu sevdikten sonra boşver milleti

• En doğrusu bu haklısın

• olloooommmmm mutlumusun sen ona bak

• sevgilinin boyunda bişey yok topuklu giyiyorlar zaten boy dengeleniyor, benim.sevgilim 1.72 ben 1.77 yım benim yüzümden topuklu giymeyecek ama biraz daha uzarım 1.80 olurum :)

Yükleniyor...