112 Ambulans servisini gereksiz yere meşgul edenler hakkında sen ne düşünüyorsun?

Blackönder
112 Ambulans Servisine gelen çağrıların sadece %10' u gerçek çağrı. geri kalan %90' i sapık aramaları ya da asılsız ihbarlar. Aynı zamanda acil vakalar yerine basit baş ağrısına, tırnak batmasına, adet ağrısına (dışmanore) ve sinir krizi gibi çok basit hayatı tehlikesi olmayanlar için bile isteyenler yüzünden gerçek acil vakalara ambulanslar ya geç ulaşıyor ya da bazen hiç ulaşamıyor. ne düşünüyorsunuz?

112 Ambulans servisini gereksiz yere meşgul edenler hakkında sen ne düşünüyorsun?