Düğün sürecinde masrafların çoğunu erkek tarafının üstlenmesi sizce doğru mu?

Gofreet
Düğün sürecinde masrafların çoğunu Erkek tarafının üstlenmesi sizce doğru mu?
Bir yerlerden duymuş olmanız muhtemeldir; evlilik hazırlığında ve düğünde masrafları erkek tarafının daha çok üstlenmesinden şikayet edilir bazen. Bu durum ne kadar doğru çok üstlenmsinden şikayet edilir bazen. Bu durum ne kadar doğru bilmiyoruz ancak işler yalnızca ülkemizde öyle değilmiş.

Dipnot; Yaz geliyor sevdicekler evlenecek bir ton para dökecekler borçlanacaklar sonrada o borçları ödeyecekler. Neden? oynamak için ankaranın bağlarında oynamak için hayatını -10 dan başlatıcak
Düğün sürecinde masrafların çoğunu erkek tarafının üstlenmesi sizce doğru mu?