• Sor
  • Bence

Çok sıkılıyorum, evde ne yapıyorsunuz?

Çok sıkılıyorum, evde ne yapıyorsunuz?yapıcak hiçbirşey bulamıyorum hiçbirşey içimden gelmiyor... evde sıkıntıdan patlıyorum arkadaşlar çagırıyor... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evde vakit gecirmeyı cok severım genelde bi pazar garantı evdeyım haftaıcı ıs ve aksam gezmelerınden eve uyumaya gelebılıyorum.Ev benım ıcın huzur mekanı mutfaga gırıp bı tatlı yapmakta bana keyıf verır oturup maclarıda ızleyebılırım.Ya da gıtarımı alıp onla ugrasırım veya bır fılm ya da dızı takarım uzanır onu ızlerım olmadı aynı semttekı arkadasları cagırır aynı seylerı onlarla yaparım vakıt gecer tabı bunu haftada 1 gun yaptgım ıcın keyıflı gelıyor hep evde olsam cekılmezdı sanırım :)

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 13

• Film izleyebilirsin.

• Arkadaşlarına git veya gelsin falan.

• mısır patlatıp flim izlerim ya da bizim evde her akşam annemle babamın başbaşa yaptıkları çekirdek dizi keyfine katılırım ya da kitap okurum internette vakit geçiririm bulurum yapacak bişeyler

• ben de bol bol sıkılıyorum. internete falan giriyorum işte.su aralar da notların açıklanmasını beklıyorum. düşük gelirlerse hırs yapıp çalışmayı umuyorum.:/

• el isi yap oyalanirsin

• Eski sevgilim cikkartopu oynucaz diyor.onu savusdurmaya ugrasiyorum

• Film izle tv oku

• hayat devam ediyor dizisini izliyordum reklam çıktı :))

• Depresyondamısın :3

• Internette vakit geçiriyorum. Komik yazilari okuyorum :) Guluyorum eglenmeye çalistiriyorum kendimi :)

• asla sıkılmam evimden ama yaşam şartları işte:))

• evde bulduğun kitapları al oku canın sıkılmaz hem bilgi edinirsin birşeyler öğrenirsin. odanın şeklini değiştirebilirsin müzik dinliyebilirsin hayal kurabilirsin geleceğin ile ilgili falan intden oyunlar oyna film izle zeka testleri çöz

• film izle.

Yükleniyor...