Kötü şöhretli Yulin Festivali'nde köpek eti sonunda yasaklanıyor! Bu festival hakkında ne düşünüyorsunuz?

Depresyonilacı
Aktivistler, geçen yıl et çiftliğinden kurtardıkları köpekleri tedavi ederlerken Çin hükümetinin, yaşanan vahşetle her yıl yaşattığı vahşet ile ün salmış olan Yulin Köpek Eti Festivali’nde köpek eti satışını geçici olarak yasakladığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Bu zafer uzun zamandır bekleniyordu ve Çinli aktivistlerin çabaları nihayet yasallaşmış oldu. sonunda güzel bir haber siz bu festival hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kötü şöhretli Yulin Festivali'nde köpek eti sonunda yasaklanıyor! Bu festival hakkında ne düşünüyorsunuz?