Bir erkeğin tanımadığı bir kadına "Merhaba" demesi cinsel taciz mi?

Gizli Üye
Sizce bir erkeğin bir kadına "Merhaba" demesi cinsel taciz sayılır mı? Eğer sayılırsa aynı şekilde bir kadının bir erkeğe "Merhaba" demesi de cinsel taciz sayılır mı?
Tanımadığın insana "Merhaba" demek cinsel saldırıda bulunmak demektir. Sayılır.
"Merhaba" demek sosyal bir normdur kötü bir davranış olarak düşünülemez. Sayılmaz.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
Bu soruyu ne zaman sormuşum bilmiyorum ama 120 oy almış güzel :D
Bir erkeğin tanımadığı bir kadına "Merhaba" demesi cinsel taciz mi?