Arkadaşınız ve sevgiliniz arasında seçim yapmak zorunda kalsanız tercihiniz ne olur? Sizce "dostluk" mu, "aşk" mı daha değerli?

DenizArin
Herhangi bir sebepten dolayı, kardeş kadar yakın olduğunuz arkadaşınız ve çok sevdiğiniz sevgiliniz arasında seçim yapmak zorunda kaldınız. Tercihiniz ne yönde olur?
Arkadaşınız ve sevgiliniz arasında seçim yapmak zorunda kalsanız tercihiniz ne olur? Sizce
Sizin için dostluk mu, aşk mı daha değerli?
Arkadaşınız ve sevgiliniz arasında seçim yapmak zorunda kalsanız tercihiniz ne olur? Sizce "dostluk" mu, "aşk" mı daha değerli?