Adet öncesi ağlama sorunum var !

adet olmadan 1 hafta önce çok gergin oluyorum herşeye çk çabuk sinirleniyorum.en ufak bişeye ağlıyorum.bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sakinleştirici bitki çayları iç kedi otu avokado yaprağı gibi faydası oluyor

• rica ederim

• çok teşekkürler.denicem

Erkekler Ne Diyor 6

• bütün kızlar aynı çıktığım kızlardan biliyorum

• O donemde hic cekilmiyorsunuz yemin ederimResmen insanliktan cikiyorsunuz

• evet ben bile sıkılıyorm kendimden öyle lanet bişey oluyorm

• bunu kendin üztesinden gelebilrisin ki hastenede çalışıyorum deney üzerinde kanıtladık ki mesle şimdi özel günüden önce sen o tarihleri biliorsun olacağım diyorsun ve beğine sinyaller gidiyor o günlerde yok duygusal ol sinir ol vb aynı sorunla gelen bir başka hastada ise özel günün tarihini unutuyor ve o ağlama duygsal takılm sorunu olmuyor

• eklermisn beni yarın doktora sorayım tüh yarın mesai başlayacak ya :( moralim bozuldu bak

• ben tarihini takip etmem ki kendim hissediyorum bazen erken gelir bazen 1 hafta geç.bu ağlama durumundan anlıyorum olup olmcagmı

• tanış benimle , aşırı geniş , saygısızlık dışında sinirlenmeyen biriyim :D

• sana destek olan birine ihtiyacın var bence tabii senin o haline katlana bilecek biri

• ben bile katlanamam bana

• var cool ol

Kızlar Ne Diyor 10

• Bendede öyle oluyor :( adet dönemim bazen çok gergin oluyorum bazen çok duygusal , değisken ruh hali .s bende cok cabuk sıkılıyorum , sıcak basıyor , ağlamaklı oluyorum :))

• Ben o dönemden önce değil.Olduğum zaman hergün bir kenara çekilip ağlıyorum.Çok kötü bir durumdayım.Olmaktan da hiç hoşlanmıyorum.Olmasam diyorum bazen.

• bende oluyor canımya,bi cozumu yok maleseff :(((

• O sorun bende de var, aşırı duygusal ve agresif oluyorum. Tam mala bağlıyorum bazen :D Çözümü o hafta herkesin benden uzak durası sanırım :) ya da her sabah bir Insidon içip rahatlamak :)))

• evet o arada çevreni uzaklaştır nazikçe kendinden:) içinden geliyorsa ağla iyi gelir

• Bu cok cok dogal her bayanda olur her demiyelim de cogunlukla olan bisey

• Aynı durum bende var.Amk ne lanet bir şey.

• aynen çözümüde yokmus baksana

• Kendini teskin etmekten başka, hayır.

• herkeste olur.

• Adet dönemi öncesi olarak normal bence.

Yükleniyor...