Yumurtalıkta kist...

Merhaba arkadaşlar. 1 yıl kadar önce kadın doğuma gittiğimde en büyüğü 3 mm çapında minik minik kistlerimin olduğunu söylemişlerdi. Tabi ondan sonra bir ton sağlık problemim olduğu için bunları kontrol altında tutmadım. 10 gündür falan da regl'e benzemeyen kanama söz konusu. Acaba kistler mi patladı ? Kistlerin patlaması kısırlığa neden olur mu ?

Güncellemeler:
Saçmalıycak olanlar zahmet edip yazacaklarına gidip kumda oynasınlar.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• lütfen doktora gidermisini en kısa zamanda lütfen

• sizi anlıyorum ben de başka nedenlerden dolayı sağlıktan epey endişeliyim. ciddi görüyorsanız ve hala akıntı varsa acile bike gitmenizi öneririm.

• İnsan görsün herkes en iyi cevap seçte ++1

• Salı gününe randevu aldım ama salı günü gelene kadar telaştan ölücem sanırım.

Erkekler Ne Diyor 6

• kovalar senden mi panpa..

• Doktora görün kardeş sağlık bu ciddiyet ister

• Doktora gitmeden anlıyamayız acile git bence..

• kist me baby

• panpa soruyu okumadım uzun geldide başlığı gördüm yumurtalık deyince bir sucuklu yumurta olsada yesek dedim..

• eyw. panpa yapta yiyelim onuda..

• Zıkkım ye.

• ya bu çoğu kadında var.kısırlıktan başka ne kötü yanı var bunların?

Kızlar Ne Diyor 4

• o kistler kendiliğindende yok oluyor bazen doktor doğum kontrol hapıylada eritebiliyor.kist çeşitleri çok hangisine giriyor bilmek lazım kimisi çok tehlikeli kimisi çok zararsız kendiliğinden olşupgeçebiliyor.o kanamada kistlerden kaynaklıdır adet düzensizliği hiç adet olmama ya da sürekli kanama şeklinde kendini gösterir.doktora gitmenizde fayda var bu durum kendiliğinden düzelmeyecek gibi görünüyor.

• rica ederim.

• Sağol canım

• kan kaybından gitmezsin ama zamanla psikolojin bozulacak ve halsizleşmeye başlayacaksın.bol su içmeye çalış ama bu seni anlık rahatlatıcak ilaç tedavisi şart gibi görünüyor.oyüzden bir an önce tekrar doktora git.geçmiş olsun.

• Öncekileri Göster
  • Yakın arkadaşımda vardı bu kist onada kanama yapıyordu okuduklarıma göre gayet normal sendede kanama olması.ama sen yinede doktora görün

• anladım canımm..

• evet cesus doğru söylemiş kendi kendinede yok oluyor bahsettiğim arkadaşımda en büyüğü 8 mmdi sanırım.doğum kontrolle yok etti onlar.

• içimi bir nebze olsun ferahlattın desem ? :)

• Bende kist olduğunu öğrendiğimde korktum ama sonradan öğrendim ki çoğu kişide varmış bu .ama kistte cok endiselenecek bisey yok ama kanamayi hic duymamistim sen mutlaka doktora görün canim sağlık önemli

• Telaş yapıp kendini de sıkma.Umarım önemli bir şey yoktur.Doktorunun tedavisini takip et.

Yükleniyor...