Dinsel bir soru ?(dünya dinleri)

Arkadaşlar lütfen eleştirmeyin sadece aklıma bir konu geldi onu sorcam ? Şimdi dünyadaki insanların 6da 1 i felan müslüman diğer budist hristiyan... Daha Fazla

En İyi Görüş

• şimdi şöyl açıklamak isterim kendimce islamda her sorunun bir açıklaması var yani bu sorununda açıklaması olduğu gibi bu soru benim de çok aklıma takılmıştı zamanında öyle kedimce biraz araştırma yaptım birşeyler bulmaya falan çalıştım ve kendi düşüncelerim ile birlikte şu sonuca vardım insan biraz düşününce kendi dinini ve başka dinleri senin düşündüğün bu soru akla takılır başka dinde olsa bile şimdi hristiyan bir adam da düşünür bu sruyu çünkü onlara göre de kendileri cennete gidicek ve islam hariç bütün dinlerde tutarsızlıklar çok fazla varmış bununla ilgili bir çok videoo izledim bir çok sorunun cevabını veremiyorlar ee bu durumda da çn planda olan diğer dinleri araştıran bir çok insan var islam da da buldukları bu işte her sorunun her şeyin cevabı var hangi din geleccek hakkında bilgi ve rebilir ki kıyamete yakın olucak olayları bir bir bildiriliyor mesela bu şekilde düşünülür ise islam en güzeli ve en mantıklısı gelr insana ve dinle alakası biraz olsun olan insan da islamı seçer Allah herkese irade vermiş sonuçta herkese düşünebilme yeteneğini bahşetmiş. işte bu yüzden de biz şanslıyız zaten dğru dindeyiz diğerleri ise araştırmalı öncelikle kendi dinlerini zaten sonrası geliyor birçok insanda şahit oldun mesela.. biraz uzun oldu ama inşallah anlata bilmişimdir :)

• Sagol canım

• bana islam masalı anlatma cevap da yazma saygı duymasanda kabul et ben müslüan değilim bu kadar... hem sana islam anlat demedim bana kıyasla vs...

• işine gelmedi tabi her nayse uyarmak istedim keyfin bilir