Hep ayan olmak istemisimdir?

SiberianMouse

Su videodakiler gibi hep keko kürt olmak istemisimdir. Kucuklugumden beri boyle semt cocugu kürt tiplere ozenmisimdir. Keske vende
bagcilar gibi varoslarda oturup semt cocuguz ayaklarinda takilip Ulasim araci olarak faca sahin veya egzozu delik kanuni motor kullanip cakma fosforlu adidas giysem. Tek elimde tespih ile gruplar halinde dolasip millete satassam. Torbacidan mal alip kafayi bulsam. Sonra bende rap yapardim boyle baska kekolara diss atardim falan. Hayalimdeki hayat bu iste.
Nasil keko olabilirim.
Güncellemeler
+1 yıl
Birde sacimida joleyle arka tarafini kabartir kahkulleride alnima yalistirip apaci saci yapardim.
Güncellemeler
+1 yıl
Gunde 3 kere su videoyu izkeyip kendimi onlarin aralarinda rap yaparken hayal ediyorum.
Hep ayan olmak istemisimdir?