Sosyal medyada beğeni sayısı az olan kızlara erkekler daha çok ilgi gösteriyor! Sizce bunun nedeni ne?

minnnak
Yapılan anketlere göre, beğeni sayısı az olan kızlar erkekler tarafından daha çok ilgi görüyormuş. Sizce neden?
Sosyal medyada beğeni sayısı az olan kızlara erkekler daha çok ilgi gösteriyor! Sizce bunun nedeni ne?
#minnnak

Sosyal medyada beğeni sayısı az olan kızlara erkekler daha çok ilgi gösteriyor! Sizce bunun nedeni ne?