Zamane gençliğinin seni en çok rahatsız eden alışkanlığı nedir?

Zamane gençliğinin seni en çok rahatsız eden alışkanlığı nedir?

• Eğlence ve sosyallik anlayışları.
    19%(19)18%(35)Oy Ver16%(16)
  • Giyim tarzları.
    14%(14)17%(34)Oy Ver21%(20)
  • Müzikleri berbat.
    5%(5)4%(7)Oy Ver2%(2)
  • Mizah anlayışları korkunç!
    18%(18)16%(31)Oy Ver13%(13)
  • Her şeylerine gıcık oluyorum.
    44%(44)45%(90)Oy Ver48%(46)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Mizah anlayışı, şakalaşma tarzları, random adını verdikleri saçma gülme tarzı, ağzını yayarak geviş getiren inek gibi konuşmaları diye uzar gider.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel rahatlıkları

Konuşmalarında ve toplumsal hayatta sergiledikleri tutum midemi bulandırıyor

Otobüste minibüste salak salak bel altı şakalar

Sevgilisi olan yanında insanlar mı var yok mu bıcbıc
    Iyy

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Erkeklerin için; Sürekli asabiyet içerisinde oluşları, özenti sigara sevdaları, yere çöp atma huyları ve sokakta gruplar halinde yüksek sesle konuşmaları.
    Kızlar için; Aşırı makyaj, dikkat çekme çabaları, yine erkeklerde olduğu gibi yüksek sesle konuşmak, cep telefonlarını arka ceplerine koymaları ve adeta bir modaymış gibi temiz havada kirli ayakkabı ile dolaşmaları.

3|0
    0|0
  • Ben hiç birini yargılamıyorum çünkü her devrin kendine göre sosyal ve kültürel verileri var şimdi soruyorum benim yaşımda bir kere cep telefonu yeni yeni çıkıyordu ve hiç bir çocukta yoktu, hiç bir aile çocuğuna söz hakkı vermediği için kolay kolay özgüvenli olup istediği kıyafeti giyemezdi giymeye kalksa ailesi tepkili gösterirse cevap veremediğinden susup kalırdı, bizim zamanızda ki müzikleri de bizden büyükler eleştirirdi ki sanki onlara göre berbattı, mizah konusunda da Kemal Sunal şener şen vs. Onların mizahlariyla büyüdük ki onların da mizahı küfürlü ve argoydu yani her devrin kendine göre yaşama şekli oluyor o yüzden kimseye bir söz hakkı düşmüyor bu benim fikrim

2|0
    0|0
  • Giyim tarzları , Mizah Anlayışları...

1|0
    0|0
  • Sosyal medya bağımlılıkları korkunç derecede bence...

1|0
    0|0
  • Saygı sıfır, bilinç sıfır, terbiye varla yok arası.

0|0
    0|0
  • hitap ve üslupları gerçekten sinirimi bozuyor

0|0
    0|0
  • bir çok özellikleri rahatsız ediyor. d

0|0
    0|0
  • edep terbiye yok
    bir insanla konuşurken telefonla meşguller insanın yüzüne bakmazlar
    çıkarcılık için dostluk kurarlar
    iş buyurdun mu yapmazlar

SİZCE?

1|0
    0|0
  • Ellerinde ki akıllı telefonlara yapışmış olmaları. Yürürken bir tane kıza denk geldim elindeki telefon kendisinden bile iriydi 😮

0|1
    0|0
  • Popüler kültür başlı başına saçmalık. Evet bende popüler kültürden nemalanıyorum ancak genel olarak insanlar kendilerini çok fazla kaptırıyorlar. Yanlışına doğrusuna bakmaksızın ne varsa alıyorlar benliklerine. Özellikle şu sıra saçma sapan programlarlar, diziler veyoutuber adı arkasına saklanan bazı mahluklar, izleyen gençler ve çocuklar üzerinde inanılmaz bir kültürel, psikolojik, insan ilişkileri, aile yapısını zedeleyen yayınlar izletmekten kaçınmıyorlar.

0|0
    0|0
  • herşeyi basite alınması. günümüz insanın genel sorunu bu. dünya hep ağlanacak kadar umur olmamalı doğru. ancak hep gülüp geçilecek ve alaya alınacak kadar basit değil.

0|0
    0|0
  • Özenti olmalari ve populer olmak adina birbirleriyle yarisip her halti yiyip iki yuzlu olmalari ve saygisizliklari

0|0
    0|0
  • Her seylerine gıcık oluyorum eskisi gibi değil bizim zamanımız gibi değil Knka

0|0
    0|0
  • Sınırlarının olmaması...

0|0
    0|0
  • Özenti, müzik ve giyim

0|0
    0|0
  • Olan yine Recep İvediğe oldu ona yanarım.

0|1
    0|0
  • Ben kendimi genç olarak görmüyorum :D

0|0
    0|0
  • Çoğu şeylerine gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Bizim zamanımızda böyle değildi 😂

1|0
    0|0
  • Her şeyleri gıcık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 35

• Terbiyesizlikleri..

2|0
    0|0
  • Son şık tam benlik, beni benden aldı.

1|1
    0|0
  • mizah anlayışları

1|1
    0|0
  • Yanlış zamanda doğduğum net:)
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz olmaları.

0|0
    0|0
  • herseylerine ya

1|0
    0|0
  • Sanırım kendim de bu kesim içerisindeyim fakat etrafıma baktığımda o kadar olmaması gereken davranışlar ve durumlar var ki. Bir kere empati kurmak konusunda eksikler kendilerini başkasının yerine koyup o şekilde bir yorum ya da davranış içerisine girmiyorlar. Ayrıca kendinden küçüklere ve büyüklere de saygı konusunda gerçekten yanlış tutumları var.

0|0
    0|0
  • müzik tarzları baştan 0 zaten.
    Ahlak ve edebe hiç girmiyorum çıkamam.
    hayatları telefon olmuş , başı boş bir grup Ergen işte.

0|0
    0|0
  • Giyim tarzları rezillik, eğlence anlayışları aynı şekilde ve mizah anlayışları berbat üstelik ben bu insanlarla aynı gruba giriyorum sanırım 😔

0|0
    0|0
  • Ben de gencim ama her şeylerine gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Şimdiki ufaklıklar internete büyüklerden daha çok bağımlı sokakta oyun yerine bilgisayar oyunu oynuyorlar bu çok kötü oturup saatlerce oynuyorlar belki ben de daha çok yaşlanmadım nerdeyse hemen hemen onlar gibi sayılabilirim ama ben küçükken hiç internet oyunu düşkünlüğüm yoktu öyle bir şansım yoktu belki ama olsa da ben sokak oyunlarını ve yanımdaki arkadaşımla muhabbet etmeyi ederim

0|0
    0|0
  • Her kelime de kanka sözcüğünü kullanmaları.

0|0
    0|0
  • Justin çuval giyse yakışır 😂😍😍

0|0
    0|0
  • Herşey

0|0
    0|0
  • Mizah dedim genel olarak beyinlerini kullanmıyorlar hiçbir eylemde.

0|0
    0|0
  • Birçok özelliği sinir ediyor

0|0
    0|0
  • Giyim tarzina

0|1
    0|0
  • ap tal olmaları

0|0
    0|0
  • Mizah anlayışları kötü