Küçük popolu kızlar mı büyük popolu kızlar mı?

Evet arkadaşlar,soru başlıkta :) Küçük popolu kızlar mı büyük popolu kızlar mı?

Güncellemeler:
Orta da var :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tabiki içgüdülerimizinde dediği gibi büyük kalçalı kadın . Sebebini düşünecek olursak : büyük kalçalı kadın açlık durumunda ya da yetersiz beslenme durumunda bebeği beslemeye devam edebilecektir yani bir besin deposudur ; yine anne karnındaki narin bebeğin sağlığı için olası düşme çarpma durumlarında gerekli konforu oluşturacaktır geniş kalçalar ; geniş kalçaların sahip olduğu geniş yağ dokusu ile kadın daha sağlıklı yumurta üretebilecektir . Fazla geniş olmasıda yaşamsal faaliyetlerin yerine getirilmesinde zorluklar , yavaşlık getireceğinden bir taraftan kazanç sağlarken bir taraftan kaybetmeye başlayacaktır . Geniş kalçalar elbet ama kararınca .

Erkekler Ne Diyor 39

• Orta olmaz mı ?

• Ben en başta orta demiştim :)

• Ortası makbul :)

• Orta boyu en güzeli sanırım :))

• Küçük. Büyük popolardan nefret ediyorum.

• Küçük popolu kızlar. Kalcaları kasıklarımdan taşmayacak

• Yokmu bunun bir ortası

• Ne küçük ne büyük orta hali olsun

• Sorular iyice saçmalamaya başladı seveceğimiz kızı popunu ölçüp seçicez heral

• herseyın standardı iyidir :)

• Jennifer Lopez poposuna yakın olan kızlar.

• bütün herkes poposu büyük diye bakar ona arkadaş adım başı insanlarla kavga edemem orta halli olsun :)

• kucuk :)

• Küçük popolu Türk kadınında büyük popo pek hoş değil malım selülit

• kocaman olsun :)

• Küçük olanlar...

• link bu insansa... sen tamamla artık

• İkisinin ortası .

• poponun sahıbının işvesine bağlı :)))

• ne amaçla olduğuna bağlı mesala sevişirken doggy style küçük popoluyla olmaz...

• orta boylu ama görmek lazım

• Küçük veya büyük olarak değil de, biz onu squatlı ve squatsız olarak ikiye ayıralım :D

• o nedir?

• Squat popo ve kalçayı güzelce şekillendirmek için yapılan bir egzersiz. Erkekler de çalışabiliyor.

• sıkı ve dik orta-büyük esmer totolu kızlar tabikide ;))

• büyükkkkkkk :D

• Popo olsunda.

• büyüğüm verdiği hazzı küçük veremez. küçüğün verdiğini büyük veremez

• 2ay

hayir

• Büyük popo tabii ki :)

• ideal boyutta olmalı ;) ele avuca sığıcak cinsten :D

• link Biraz dekolte ama bu kadının başka fotoğrafını bulamadım. Popo dediğin böyle olur.

• tot tottur

• kendini*mek istedikten sonra hiç bir erkek küçüğe büyüğe bakmaz. seninle ya da başkasıyla yatan kişi de 1-5 kereden fazla sana ya da o kişiye de tapmaz!

• açta bakayım

• küçük tabiki :D küçük büyür ama büyüğün pek küçüldüğünü görmedim ben :D balık etliler desen obez altı klasman zaten

• Küçük büyük farketmez yakalarsam affetmem.

• poposunda kıll tüy olmayan popoolu kızlar

• Döt kıllı olmayanlardan :D Herkes anlamaz :D

• 1 porsiyon orta model olsun esmer :d

• Popolu kız adsadasdfsadas

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...