Canım çok sıkılıyor, ne yapabilirim?

çok canım sıkılıyor, her şeyden ve herkesten sıkılıyorum. yapacak bir şey bulamıyorum evde; hep internet ve televizyon o kadar... kardeşim de yok evde, dertleşecek kimse de yok hep arkadaşlarıma anlatıyorum. evde neler yapılabilir malum önümüz tatil?

2|1
61|252

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şarkı dinle , kitap oku , telefonun varsa biraz vakit geçir facebookun varsa orda gez biraz , oje sür vakit geçirmeni sağlar , resim çiz , güzel bişeyler tasarla kağıtlarla felan değişik bişeyler yapabilirsin daha fazla aklıma gelmedi umarım işine yarıycak bişeyler bulursun :)

1|0
    0|1
    • Ama Düşüncende Bir Yanlış Var Kız Herzaman Aynı Şeyi Yaparsa Nolur l*n Hali Vicdansız Kadın :D

Erkekler Ne Diyor 251

• Aynen benimd eaşırı sıkıldı. Çıktım bir bakırköy yaptım öyle dolaştım. ama yine eve geldim. Ve sıkıntı asla gecmiyor. Sıkıntıyı bırak senin ki anlık yalnızlık olmalı bendeki sonsuz

0|0
    0|0
  • benim için çok sıklıkla olan bir durum. Ama bunuda yaşadığım olayların neticesine bağlıyorum. genelde yalnız kalmamaya çalışırım bu tip durumlarda. ama o zamanda kalabalıkta kafam şişiyor. insanların muhabbetini canım istemiyor. eve gideyim bi an evvel diyorum. eve vardığımda da yapacak bi şey bulamıyorum. uyumanın zaman kaybı olduğu inancında olduğum için bi şeyler yapayım diyorum. açıp biraz kitap okuyorum, film izliyorum, köpeğimle oynuyorum. sonra bi bakmışım içim açılmış. evet aslında biraz sıkılıyor insan bazı zamanlar. bu tip durumlarda zorlamak gerekir. neticede depresyon ciddi bir hastalıktır.

1|0
    0|0
  • annem bana kafani duvara vur kafanin derdine dusersin derdi :))

ama ben sana demiyorum bir yürüyüs yap cik kitap oku olmadi yemek yap:)

1|0
    0|0
  • Sabah aynı soruyu sordum ben müzik dinliyorlarmış müzik dinlerken Can sıkıntısı nasıl geçiyorsa artık :)

1|0
    0|0
    • Hmm yok denedim ama geçmiyor -.-

• hadisi şerif ezberle.kısa ayetler ezberle.imanını güçlendir. mesela 1 hadis ( müslüman abdest alınca günahlarıda su ile birlikte dökülür) 1 ayet (dleseydik herkesi müslüman yapardık.) bir ayet ( ben cehennem ehli birçok nesil yarattım.) böyle kısa bilgileri ezberlemekle uğraş.

0|0
    0|0
    • çok mantıklısın teşekkür edrm :)

''dileseydik herkesi müslüman yapardık'' acaba neden herkez musluman değil biliyomusun

• A Tale of Two Sisters'ı ingilizce biliyorsan ingilizce altyazıyla izle. Psikolojik gerilim-dram karışımı harika bir film.

link

HD kalitesinde.

0|0
    0|0
  • Valla facebook'a applikasyon geliştiricem. "Erkek bul" buttonu. Basıyosun tüm sıkıntın gidiyo :)

0|0
    0|0
  • makul ücret karşılığında dedikodu yapılır.

1|0
    0|0
  • Bir film açıp izleyin! Ne tür filmler izlemekten hoşlandığınız bilmiyorum, yoksa öneririm bir kaç tane.

0|0
    0|0
  • Hobi edin ; bir sürü şey dene ben öyle yapıyorum ; ata da binerim atıcılık okçuluk da yaptım dövüş sporları da ; yeri geldiğinde zihinden satranç bile oynuyorum

1|2
    0|0
    • Kardeş sen de süper kahraman çıktn masallah :D

• Daha bir şey anlatmadım ki dostum :)) İnsan kendini geliştirmeli sonuna kadar gitmeli ;; erkek adamın eşi, sevdiği; yanında kendisini dünyanın en güvende ve huzurlu insanı hissetmedikten sonra ne önemi var erkek olmanın...

• Ölde helvanı yiyek

0|0
    0|0
  • ortalığı b. k götürüyor hele bir toparlayın

0|0
    0|0
  • Kurabiye pişir

0|0
    0|0
  • helva yap, geride kalanlara bir hayrın dokunsun

0|0
    0|0
  • Music Dinle Isaac (:

0|0
    0|0
  • arkadaşları ararım çağırırım

0|0
    0|0
  • ölüm sana tek yakışmaz kanka gel beraber ölüyoruz :D ölüpte napacan ya yaşa işte

0|0
    0|0
  • ks de saçmala kanks can sıkıntısına bıre bır

1|0
    0|0
  • çık dışarı dolaş

1|0
    0|0
  • Bazen insanların sorumluluklarından dolayı canı sıkılır. Boş zamanın olduğu ve bunu nasıl değerlendireceğini bilmediğin için mi canın sıkılıyor?

1|0
    0|0
    • Doğrudur yakında vizeler var ondan mıdır acaba :)

• Aynı şekilde bana da öyle oluyordu :)

• Soru cevaplarım

1|0
    0|0
  • biri benimi çağırdı ne?

1|1
    0|0
  • canın sıkılması hakkında nasıl bir yardımda bulunabilirim size ve bu hususda gereğinin yapacağımdan emin olabilirsiniz:)

1|0
    0|0
  • Sokağa Çıkıp Erkeklerin Sana Bakmasını Sağla,Daha Sonra Aralarından Bir Enayi'yi Seçip Gönül Ver.Peşinden Gelsin,Sonra Evine Dön Odanın Perdesini Aralayıp Ona Ters Bir Bakış Atıp Perdeyi Suratına Kapat,Dişisel Egolarını Tatmin Edersin,İnan Bana Çok Rahatlarsın.Işığı Kapayıp Mışıl Mışıl Uyursun!

0|0
    0|0
    • he sonra kapıma dayansın hey Allahım ya işim olmaz öyle şeylerle hem ne işim olur bu saatte dışarda ya bak dediğini yapmam ama en son dediğin olur yatıp mışıl mışıl uyuycam hatta gidiyorum şimdi

• muhabbetini sevdiğin kişilerle konuşup dertleri ve sıkıntıları anlatırsan ne sıkılırsın ne de patlarsın yalnızlıkta can sıkar patlıyacak gibi olursun önemli olan kafaların anlaştığı biriyle duygularını düşüncelerini paylaşıp vakit geçirmek bu ruh halinden kurtulmanı sağlayacaktır

0|0
    0|0
  • Bence İmkanın varsa biraz gezmeni veya sohbet iyi gelir ya da müzik dinlemeni tavsiye ederim biraz yüksek

1|0
    0|0
  • Kendini illa o pskolojiye sokma herkes sıkılıyor

1|0
    0|0
    • Evet haklısın çıktım artık bu fikirden başka açıdan bakmaya çalışıyorum :)

• Öyle gerçekten

• @lion_women la olum sıklym sıklym sıklym

• hayırlısı olsun kanks

0|0
    0|0
  • ölürsen kabrıne gelelım mı kanks

0|0
    0|0
    • Sadece sen gel kimseyi getirme başka

• ben kuran okumayı bılmıorum barı bıde imam getıreyım kanks ^^

• Kafana göre takıl o zaman

• Erkekler Devam
    221

Kızlar Ne Diyor 60

• Offff yaa ben vakit bulamıyorum milletin canı sıkılıyor yapacak bişeyleri kalmadığı için.Nasıl yapıyosun bunu anlamadım

1|0
    0|0
  • Güzel hayaller kur :)

0|0
    0|0
  • Dizi izle.

0|0
    0|0
  • Kitap okurum, film izlerim...

1|0
    0|0
  • Bendede olur .Halk dilinde aylak bakkal diye başlayan amiyane bir tabir vardır:)Yapacak iş bulamadığımızda kendimize yöneliyoruz gerisi can sıkıntısı mutsuzluk vs vs vs

1|0
    0|0
  • Yemek yap. Müzik dinle. İkisini bi arada yap hatta.

0|0
    0|0
  • Bende seninle aynı kaderi paylasiyorum arkadaşım. Ben sıkıldığımda genellikle atkı vs. oruyorum. Kırkyama yapabilirsin. Çok ise yarıyor. Google play store gir gez , bir şeyler indir. Hikâye yaz. Çok ise yarıyor. Ayreten izlemedigin güzel filmleri izleyebilirsiniz. Sudoku çöz. Oyunlar oyna.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bence uyuyun veya DIY görselerine girip hem vakit geçirip hemde odanıza evinize güzel şeyler tasarlayabilirsiniz (ben öyle yapıyorum) işinize yarar ya da yemek yapın tuhaf şeyler deneyin tuhaf tuhaf şeyler ama zehirlenmeyin :D :D inşallah işe yarar

0|0
    0|0
  • Amuda kalk knk :')

0|0
    0|0
  • son 3 gündür yaşıyorum bu durumu...

1|0
    0|0
  • dah yeni iki film bitirdim dostum öneri : what happens in vegas

1|0
    0|0
  • Şu an sıkılıyo zaten of

1|0
    0|0
  • Fİlm izle , kıtap oku :)

0|0
    0|1
  • Ben de çok sıkıldım.Bugün bitmeezz:(( :/

1|0
    0|0
  • aç mezdekeyi kalk oyna. oturmaya mı geldik

1|0
    0|0
  • Film izle, müzik dinle, egzersiz yap, kitap oku, biriyle sohbet et

0|0
    0|0
  • film izle kitap oku yürüyüş yap :)

1|0
    0|0
  • işde olduğumdan can sıkıntısına vakit bulamıyorum..bence koyun say...gerçi o zamanda uyursun..en iysi resim yap..

1|0
    0|0
  • film izle

0|0
    0|0
  • ölüm dediğin nedirki gülüm

0|0
    0|0
  • şimdi yardımcı olacaklar bir sürü kişi koşar merak etme :)

1|0
    0|0
  • Örgü ör sende şimdi sepet örnekleri var çok basit yap içine sabun vs koy mis gibi koksun

0|1
    0|0
  • ne bilim yaa

0|0
    0|0
  • Mutfağa gir ve kendine özgü bir yemek bul ama kendi hiskerinle yap o senin yemeğin olsun yemeğine güzel bir isim ver

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı iyi olmamakla birlikte bir çok kişinin başına gelen br olaydır sana tavsiyem bir erkek arkada yap ama o seni yapmasın böylece canın sıkılmaz ama o seni yaparsa daha çok sıkılır canın ve daha daha fazla sıkar seni

0|0
    0|0
  • O yüzden burdayım :)

0|0
    0|0
  • Kitap oku bir bakmışsın 1 hafta Can'ın sıkılmamış

0|0
    0|0
    • 5 dakka sonra sıkıntıdan ölürüm o zaman ama tavsiye edeceğiniz kitap var mı ama akıcı olacak

• konusalım sohbet edelım

1|0
    0|0
  • Disari cikma ihtimalin varsa arkadaslarinla lunaparka git. Oyle bir ihtimal yoksa internetten bir yemek tarifi bul ve yap.

0|0
    0|0
  • Göbek at :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30
Yükleniyor...