Canım çok sıkılıyor, ne yapabilirim?

çok canım sıkılıyor, her şeyden ve herkesten sıkılıyorum. yapacak bir şey bulamıyorum evde; hep internet ve televizyon o kadar... kardeşim de yok evde, dertleşecek kimse de yok hep arkadaşlarıma anlatıyorum. evde neler yapılabilir malum önümüz tatil?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şarkı dinle link link link link link link

• 22gün

yuh arkadaş kaç sene olmuş acaba :D adele-someone like you zaten yazıyodur üstünde sor google amcaya çıkartır :D

• 22gün

kadinin soyledigi ilk videodaki sarkinin adini ogrenebilir miyim? :)

Erkekler Ne Diyor 55

• 1ay

Tatile ne dersin güzel bir tatil benden sana

• 3ay

bize gel.. sana pul kolleksiyonumu göstereyim..

• 3ay

Şimdi gidiyion bir spor salonuna yazılıyon başlıyon spora sıkılma hissi bir daha kapınadan geçmiyor :)

• 3ay

Seç bu listeden www.merakhersey.com/.../

• müziğini aç keyfine bak herkeste olur bunlar

• Aynen beni anlattın. Bir çözümün var mı ?

• Bazen şu hayatı bir kenara çekip inmek istiyorum. Mola da veremiyoruz (:

• kelin ilaçı olsa kendi başına sürermiş :)

• bekarsın anlaşılan

• evlen tabiii. dünya nimetlerinden sende faydalan.

• hemen evleneyim o zaman.. düğünümede beklerim..

• Evli olsan sıkılmazdın. ev işleri çocuk, akşam hazırlıkları ...

• Öncekileri Göster
  • ara sıra banada oluyor..bir iki slow şarkı dinliyorum bir kaç hayal kuruyorum.senin beni sevme ihtimalini sevdim gibisinden bişeyler uyduruyorum kendime.sonradanda geçmiş oluyor..ya bırak bunlarıda sevgili olalımmı.tek sorunumuz bu galiba..ciddiyim..

• arkadaş çok yanlış yerden girmiş :DD

• çılgınlık değil normal bişey bu.ama bu olaya hangi gözle baktığın önemli..valla ben bir çift el tutayım başka birşey istemem..

• çılgınlık yapalım diyosun..

• Öncekileri Göster
  • BU GİBİ DURUMLARDA
    youtube.com/watch?v=1L1f0it4X7k

• Huzursuzsun değil mi ?

• Maneviyatın yoksa kati suretle huzurlu olamazsın. Çünkü beş vakit namaz kılmayanın ömründe bereket olmaz ve hiçbir duası kabul olmaz diye din büyüklerimiz buyuruyor.

• maneviyatımdan vurdun beni..

• Rad Suresi 28. Ayet :Kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur. İbadetlerin ne alemde onları düşün sen? :)

• Öncekileri Göster
  • benim için çok sıklıkla olan bir durum. Ama bunuda yaşadığım olayların neticesine bağlıyorum. genelde yalnız kalmamaya çalışırım bu tip durumlarda. ama o zamanda kalabalıkta kafam şişiyor. insanların muhabbetini canım istemiyor. eve gideyim bi an evvel diyorum. eve vardığımda da yapacak bi şey bulamıyorum. uyumanın zaman kaybı olduğu inancında olduğum için bi şeyler yapayım diyorum. açıp biraz kitap okuyorum, film izliyorum, köpeğimle oynuyorum. sonra bi bakmışım içim açılmış. evet aslında biraz sıkılıyor insan bazı zamanlar. bu tip durumlarda zorlamak gerekir. neticede depresyon ciddi bir hastalıktır.

• sevgili bul

• Siz antorkisonik Liputern olmuşsunuz hanfendi. halk dilinde rahatlık batması diyede söylenir:))

• yok be canım. oturuyon tamammı hiç derdin yok. ulan niye benim derdim yok diye dertleniyorsun. mesala aklında bir kaç tane düşünebileceğin iş falan olsa bankaya gitmek, arkadaşlarla buluşmak, birde arabayı yıkatmak gibi sıkılacağını sanmıyorum. bu kadar gereksiz bir sıkıntı seninki.

• dertsiz insanmı var? şimdi aklıma geldi sebebi belli olmayan sıkıntılar acaba ufak ufak dertlerin birikintisimi :)

• ne derdin vrda canın sıkılıyor? varmı derdin?

• Öncekileri Göster
  • çay demle mısır patlat koy bi film oh keyfler gıcır :D

• Sokağa Çıkıp Erkeklerin Sana Bakmasını Sağla,Daha Sonra Aralarından Bir Enayi'yi Seçip Gönül Ver.Peşinden Gelsin,Sonra Evine Dön Odanın Perdesini Aralayıp Ona Ters Bir Bakış Atıp Perdeyi Suratına Kapat,Dişisel Egolarını Tatmin Edersin,İnan Bana Çok Rahatlarsın.Işığı Kapayıp Mışıl Mışıl Uyursun!

• he sonra kapıma dayansın hey Allahım ya işim olmaz öyle şeylerle hem ne işim olur bu saatte dışarda ya bak dediğini yapmam ama en son dediğin olur yatıp mışıl mışıl uyuycam hatta gidiyorum şimdi

• git bi yerde eleman olarak çalış :D

• Temizlik yap.

• evde herkes yatar birazdan ben hayalet gibimi dolaşayım evin içinde :D

• Olsun yahu :)

• saat 23:05 farkındamısın?:D

• Bunu yüksek sesle dinlersen kendine gelirsin. link

• E canın sıkılıyorsa yap bir çay içeriz be yav.

• Kek yapta yiyelim :)

• Fanta alırım ki ben :) Karikatür Fıraaat ::)))

• ehh anlaştık o zmn :D alkol içmem ama :D kola al severim

• Hııhh bak gördünmü sende aynısın hep ben hep beeeeeeen :/ Sen kek yap bende içecek bişeyler alıyımda anlaşalım :D

• Öncekileri Göster
  • git örgü ör

• sinema film sahilde gezinti sohbet. yeni arkadaş edinmeler.dizi , etrafı topla camasır yıka duşa gir ya da uyu bizahmet

• kendini camdan aşağı at, yaşıyorsan can sıkıntın gider

• aç müzikleri oyna

• Bazı yörelerde büyükler bu lafına karşılık şu yorumu yapıyorlar.""Git kıçını parmakla.""

• ne yapınca can sıkıntın geçecek onu bir düşün

• hadisi şerif ezberle.kısa ayetler ezberle.imanını güçlendir. mesela 1 hadis ( müslüman abdest alınca günahlarıda su ile birlikte dökülür) 1 ayet (dleseydik herkesi müslüman yapardık.) bir ayet ( ben cehennem ehli birçok nesil yarattım.) böyle kısa bilgileri ezberlemekle uğraş.

• çok mantıklısın teşekkür edrm :)
      ''dileseydik herkesi müslüman yapardık'' acaba neden herkez musluman değil biliyomusun

• kız gir mutfağa altını üstüne getir sonrada düzelmeye calış bak bakalım sıkıntı kalıyormu ?

• anne imdatttt diye bagır o duyar seni

• uğraşamam :))) bide düzeltemezsem kötü olur :)

• patlıcan kebabı yap

• .d .d Tak koluna sewgiliini git çarşı pazar dolaş... :)

• ahh benim de bi canım sıkılsa varya neler neler yaparım özledim canımın sıkılmasını vala :))

• A Tale of Two Sisters'ı ingilizce biliyorsan ingilizce altyazıyla izle. Psikolojik gerilim-dram karışımı harika bir film.
    link
    HD kalitesinde.

• ingilizcem iyi değildir teşekrler yinede :)

• Bende isteyim ve benimde canım çok sıkılıyor bende faydalanayım sorudan :)

• faydalan :)
      ben memento izleyecem istersen sende aç :)

• gel pıstı oynayalım

• muhabbetini sevdiğin kişilerle konuşup dertleri ve sıkıntıları anlatırsan ne sıkılırsın ne de patlarsın yalnızlıkta can sıkar patlıyacak gibi olursun önemli olan kafaların anlaştığı biriyle duygularını düşüncelerini paylaşıp vakit geçirmek bu ruh halinden kurtulmanı sağlayacaktır

• şimdi bişey diyecektim ama boşver...

• yerin ve ortamın müsaitse mastır yap...

• dilini burnuna değdirmeyi denedin mi :)))
    aç bi filim izle
    ayrıca kim olduğunu biliyoreeee

• sağlık olsun taabii :))

• sende lanetlendin demek :)
      neyse sağlık olsun

• mausumu ne bu la yazısına götürdüm ve hiç üşenmeden o yazıyı okudum :)) çok güldürdün :)))))))))))

• Öncekileri Göster
  • kitap okuyabilirsin, resim yapabilirsin, film izleyebilirsin, müzik dinleyebilirsin, kendine soru sorup canım neden sıkılıyon diyebilirsin:) ders çalışabilirsin, sen yeterki iste yapacak çok şey bulursun:)

• film izle

• Leyla ile mecnuna başla,sarıyor baya.

• Alışveriş merkezine git spor yap, gez yapabilecek çok şey var

• şaka ekibi kurun, sokakta geçen millete şaka yapın, dayak yemesseniz bunları kameraya çekip internete koyun

• çık dışarı gez okadar vakti zor bulursun bidaha

• sanal arkadas bul kendıne muhabbet et ne yapıcan baska:)

• bir enstrüman aleti çalmayı dene hem eğlenirsin hem sosyalleşirsin

• plastik model maket yap. harika. oyuncakçılarda, kitapçılarda bulabilirsin.

• wow oyna..

• Maymunlar cehennemi başlangıç izle ve gör dün izledim hayatımdaki en iyi film olarak belleğe kazındı

• NFS Carbon OYNAAA...

• Vala Drifft olayını bir tek orada yapıyorum.. :-)))

• Hala varmı o oyun

• Valla facebook'a applikasyon geliştiricem. "Erkek bul" buttonu. Basıyosun tüm sıkıntın gidiyo :)

• değişik şeyler bul... ne bileyim hergün erken kalk... bi dışarı cık... kitap oku... ne bileyim bi çiçek bak... onunla konuş... pencereni hayal dünyasıyla gercek dünyası arasındaki perde gibi düşünüp dışarı bak ve hayal kur...

• yaşadığın yer ortam olarak çok alternatifli ise bunları değerlendrmni tavsiye derim..

• Aynen benimd eaşırı sıkıldı. Çıktım bir bakırköy yaptım öyle dolaştım. ama yine eve geldim. Ve sıkıntı asla gecmiyor. Sıkıntıyı bırak senin ki anlık yalnızlık olmalı bendeki sonsuz

• neden sıkılıyor?

• neden benimki yanlızktan değilki

• sorun degil, ogrenmen ve uyum saglaman gereken zorluklar olarak gor. zaten cok da buyuttugun kadar değillerdir dusunursen.

Kızlar Ne Diyor 23

• 25gün

şu an sıkıntıdan kendimi Google da bunu aratırken buldum

• 3ay

aynen bnmde ama napabilirim

• 3ay

Örgü ör sende şimdi sepet örnekleri var çok basit yap içine sabun vs koy mis gibi koksun

• karnım tok sırtım pekse gerisi teferruattır

• Bendede olur .Halk dilinde aylak bakkal diye başlayan amiyane bir tabir vardır:)Yapacak iş bulamadığımızda kendimize yöneliyoruz gerisi can sıkıntısı mutsuzluk vs vs vs

• son 3 gündür yaşıyorum bu durumu...

• sende mii leyla :)

• oluyorsada çabuk geçiyor

• Şükürsüzlükten olabilir.

• oluyor arada..takacak bir şey buluruz...

• kocaya kac

• cmtesileri benimde canım çok sıkılıyor bişey bulursan benimde haberim olsun

• Fİlm izle , kıtap oku :)

• kitap okumayı hiç sevmem :/ nette takılmak en iyisi

• Dizi izle.

• Yemek yap. Müzik dinle. İkisini bi arada yap hatta.

• Offff yaa ben vakit bulamıyorum milletin canı sıkılıyor yapacak bişeyleri kalmadığı için.Nasıl yapıyosun bunu anlamadım

• Yorgunum

• senin tuzun kuru.Saat 6da çıkacaksıın:@

• okulu tatıl etmekle yapıyorum :)

• Ben de çok sıkıldım.Bugün bitmeezz:(( :/

• işde olduğumdan can sıkıntısına vakit bulamıyorum..bence koyun say...gerçi o zamanda uyursun..en iysi resim yap..

• ben küsmedim ki sana dargınım dedim o kadar :))

• güldün ama..bence barışdıkk:))) barışmadıkmıııı?

• hala dargınım :))

• Öncekileri Göster
  • aç mezdekeyi kalk oyna. oturmaya mı geldik

• ne bilim yaa

• ac son ses muizk iyi hayeller kur kafanda ve yat

• gecer inss

• aynen onu yapmayı planlıyorum şimdi:)

• babaannem canım sıkılıyor dediğimde aç şeyinle oyna derdi :)

• Disari cikma ihtimalin varsa arkadaslarinla lunaparka git. Oyle bir ihtimal yoksa internetten bir yemek tarifi bul ve yap.

• Uyu..

Yükleniyor...