Herkesi mutlu etmeye çalışan insanlar yalnızlığa mahkum mudur?

Gizli Üye
Psikologlar herkesi mutlu etmeye çalışan insanların yalnızlığa mahkum olduklarını söylemekte.
Herkesi mutlu etmeye çalışan insanlar yalnızlığa mahkum mudur?

Herkesi mutlu etmeye çalışan insanlar yalnızlığa mahkum mudur? Sizin için önemli olan toplumu mutlu etmek mi, yoksa kendi mutluluğunuz mu?
Herkesi mutlu etmeye çalışan insanlar yalnızlığa mahkum mudur?