Baharın gelişini sevdiğinizle piknik yaparak kutlamak ister misiniz?

Coolio
Havalar ısınmaya başladı. Artık sevgiliyle buluşurken yapılacak planlarda kapalı ortamlar pek tercih edilmiyor. Sepetinize yiyeceklerinizi doldurup sevgilinizle ya da eşinizle piknik yapmak romantik bir seçenek olmaz mı?
Baharın gelişini sevdiğinizle piknik yaparak kutlamak ister misiniz?