Ait hissetmediğiniz birine sahip olmak dürtüsü genlerden mi yoksa tamamen dürtüsel, bastırılmamış "ego" danmı kaynaklıdır?

Füreya_
Size hangisi daha yakın?

Ait hissetmediğiniz birine sahip olmak dürtüsü genlerden mi yoksa tamamen dürtüsel, bastırılmamış

Sormadan söylemeliyim; ben bağımsızım ikisini de kullanmıyorum... Soru size.
Ait hissetmediğiniz birine sahip olmak dürtüsü genlerden mi yoksa tamamen dürtüsel, bastırılmamış "ego" danmı kaynaklıdır?