Bir erkekle nasıl sevgili olunur?

19 yaşındayım ve bir erkeğin yanında nasıl davranılır nasıl konuşulur bundan bir haberim. Utancımdan gözüne bile bakamam. Bu zamana kadar da netten oldu sevgilim hiç biriyle de buluşmadım. Netten olmasının sebebide sevgiliden ziyade arkadaşlık yalnız hissetmek istememem. Ben bu huyumu nasıl yenebilirim? :(Sevgili nasıl olunur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gel senin sefgilin olayım :)

• :D

• saçmalama

Erkekler Ne Diyor 10

• kendin ol kızım ya. Böyle pipirikli olursan rahat edemezsin tabi. Karşındakini erkek-kız olarak düşünme insan olarak düşün.. o da tuvalete gidiyor sonuçta :D

• Evlenene kadar kimse ile çıkma.

• neresi uzun be , sende ortadan başla ozaman :)ablası

• abisi çok uzun :)

• bi soru sormuştum dün onu bir kurmusun bak orada yazanlara:)

• Öncekileri Göster
  • Önce sosyalleş arkadaş edin ve çoğu erkek olsun.Erkeklerin yanında rahat hissetmeye başlayacaksın bir süre sonra alışacaksın.Sonra daha önce kimseyle çıkmamış bir erkekle çıkarsın ve tecrübe edinirsin zamanla

• aynı şeyleri düşünüyorum bende bu güne kadar hiç bir kızla samimi olamadım

• Arkadaşlarınla zaman geçir biraz. insan ilişkilerin kuvvetlensin. bundan bir farkı yok zaten.

• Manken al bir tane alıştırma yap :D

• pufffffffff

• buluşunca açılırsın ben taa 12 yaslarımda boyleydım o sene bulusunca hersey zamanla duzeldı utanmam falan :))) buluşman lazım rahat sohbet ett sevgılının elınden tut sarıl

• ya hemen sarılma tabı ılk bulusmada konusrak acılırsın sevgılınde konusturur senı soru sorar suratını hıc asma guler yuzlu ol mesela kafedesın sıkılınca ya sıkıldım dısarı cıkalım de o zaten senın elını tutmak ıster sende tutturursun hemen sarılmazsın konusa konusa acılırsın

• benim için o kadar kolay değil işte sarıl falan çok kasıyorum çok utanıyorum

• Ezbere ilişki olmaz kardeşim... Nasıl davranmak istiyorsan öyle davran ki sonra gülünç duruma düşmeyesin. Kendin gibi davran kasma sakın başarılar

• doğal davran yapmacık olma :))

• hmm zor bir soru..

Kızlar Ne Diyor 1

• onlar erkek gözüyle bakma bence olaya :) erkek olsun kız olsun hepsi senin arkadaşların hepsinin yanında aynı davran bence rahat ol :)

Yükleniyor...