• Sor
  • Bence

"benim hala umudum var" dizisini izleyen ?

dün bir arkadaş sormuştu da aklıma geldi.. 3 bölümü izledim ben de son bölümde neler oldu kısaca anlatabilirmisiniz? ve tabi özete en iyi cevap garanti..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bence en önemli tek detay Umut'un bıçaklanması :p

• o nasıl oldu ya anlat azıcık da en iyi cevabı hemen göndereyim:)

• Öncekileri Göster
    • nede çok izmirli varmış be arkadaş:) yok yok hayır ben sizden değiliim :)

• :))

Kızlar Ne Diyor 6

• hatırlamadım ya:/

• bir böyle soru eksikti...

• arkadaşım anlatıyorsan anlat, anlatmayacaksan uzaklaş dükkanın önünü kapatma

• YA ÇOK SİNİRLENDİM ŞİMDİ BAK.O DİZİDE Kİ BAŞROL KIZI BENİM SEVDİĞİM ÇOCUK FACEDE FOTOĞRAFLARINI BEGENİYOR.O KIZ GÜZEL Mİ.ALLAHIM YA.

• o kız güzel mi mi? onu beğenmeyen erkekten şüphe ederim ben:)

• Öncekileri Göster
    • :) yani tabi Taylor Lauther de yakışıklı :)))

• tamam bak işte çıkıyor senden de :) kızma çocuğa hiç :)

• izlemiyorum ama benım umudum yok asdfdsa

• o zaman sende umutsuz ev kadınlarını izle puhahaha :D

• hııı bencede :D

• hangı kanalda saat kaçda

• Yarisina kadar izledim..umut eve dondu abisi bagirdi cagirdi o namus falan filan onu isteyen cocukla evleneceksin dedi..umut da artik o bile beni istemez deyince abisi bunu bicakladi..hastaneye kaldirdilar..sevdigi cocuk bunu arior bulamior..sonra calistigi yerdeki kiz annesini arior ve hastanede olduklarini dio..kiz oraya gidio..doktordan 1 dkklik izin alip onun yanina gidio ve erkek arkadasi icin onu arim dio umutta arama dio..Oraya kadar izleye bildim..Abisi kahvede saklanio..babasi polise kapida biri bicakladigini soylemisti..kardesi ise absinden hesap sormaya gitti

Erkekler Ne Diyor 2

• ne gadan bayık, ne gadan sıkıcı bir dizi allam yarebbim dedirten, baygınlık geçirten tv yapımı. bunu çeken, oynayan izliyor mu acaba çok merak ediyorum.şu zenginliğini saklayan esas oğlan modelinin üretimi ne zaman duracak arkadaş. böyle bir insan var mı. bir insan zengin olunca direk suçlu, kötü asla birlikte olunmayacak bir varlık etiketini alır mı. hele bir bıçaklama sahnesi var ki diley diley diley. zanlının eli kolu kan içinde kaldı. ama maktulün elbisesi tertemiz kan gören var mı acaba o sahnede. bir dexter istemiyorum lan sizden elbiseyi yırtın iki ketçap damlatın en azından yaptık deyin. yuh yani yuh. resmen beni böyle sev'in yandan yemişini çekmişler.şuan baş hatunun, elemanın annesiyle konuştuğu sahne var. hah, o anne, ömer'in annesinin, ayşem'le kafede konuştuğu sahnedeki diyalogları bakın eksiksiz, birebir aynı sıraladı.

• muhakkak haklısın da napalım daha iyisini çektilerde izlemedikmi?

• kalite diziler yokmuydu işler güçler, l ile m sonra behzat ç bunların tek bölümü bunun 3 bölümüne çılgın attırırır.

• izliyorumda bu hafta kaçırdım

Yükleniyor...