Eşiniz, ailenizi sevmediğini ve onlarla artık görüşmek istemediğini söylese ne tepki verirsiniz?

Gizli Üye
Evlendiğiniz kadın ya da erkek ailenizi sevmediğini ve onlarla artık görüşmek istemediğini söylese ne tepki verirsiniz?
Eşiniz, ailenizi sevmediğini ve onlarla artık görüşmek istemediğini söylese ne tepki verirsiniz?