Tek bir seçeneğiniz var ! Hayalinizdeki meslek mi yoksa Hayalinizdeki aşk mı?

Gizli Üye
1. Seçenekte sadece hayalinizdeki mesleğe ulaşıyorsunuz, aşk yok ve hiç olmayacak.
2. Seçenekte sadece aradığınız aşkı buluyorsunuz, mesleğiniz yok ve hiç olmayacak.

Hangisi?
Hayalimdeki Meslek
Hayalimdeki Aşk
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Erkekler için bir alternatif getiriyorum 😊 1. Seçenekte mesleğiniz olsun ama hayalinizdeki olmasın.
Tek bir seçeneğiniz var ! Hayalinizdeki meslek mi yoksa Hayalinizdeki aşk mı?