Kızlar oda arkadaşıma bunları anlatarak yanlış mı yaptım sizce? bir bakın acil!!! siz anlatır mıydınız?

Gizli Üye
Benim bir oda arkadaşım var kendisi de zamanında sorunlar yaşamış ama atlatmış. 28 yaşında ben 20 yasindayim ama kendisi karakter olarak sert ve sinirli birisi. Bense tam tersi uysal ve kırılgan biriyim. benim erkek arkadaşım vardı ama bu çocuk düzgün biri değildi ve ben kendimi o zamanlar oda arkadasima yakın bulduğum için anlatiyordum bunlari. ama kendisi bana kızıyordu hakli olarak düzgün olmayan biri ile neden çıkıyorsun o cocugun niyeti seni... Diye şeyler söylüyordu. Sonra biz ayrıldık bu cocukla ama sonra tekrar Barıştık hatta ileri gittik çok o derece. Ama ben baristigimizi söylemedim oda arkadasima sadece ararsa yine giderim ve bu sefer ilerisi olur dedim. Sizce anlatarak doğru mu yaptım? Pisman oldum sanki ilerde pisman eder mi beni
Kızlar oda arkadaşıma bunları anlatarak yanlış mı yaptım sizce? bir bakın acil!!! siz anlatır mıydınız?