Kıvanç Tatlıtuğ da baba olmak istiyor! Bir erkeğe en çok yakışan şey baba olmak değil mi?

Gizli Üye
Kıvanç Tatlıtuğ da baba olmak istiyor! Bir erkeğe en çok yakışan şey baba olmak değil mi?
Yakışıklı oyuncu arayı çok açmadan mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmaya karar vermiş.

Günaydın'dan Bülent Cankurt yazısında şöyle bahsediyor;

" İlk evliliğinden çocuğu olmayan Başak Dizer ile 27 Ekim'de 34 yaşına basan Kıvanç Tatlıtuğ, arayı çok açmadan mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmaya karar vermiş. Bu kararı birkaç ay önce alan çift, henüz emellerine ulaşamamış.

Eğer bir-iki aya kadar müjdeli haber gelmezse, bu kez tüp bebek yolunu deneyeceklermiş... "

Zaman çabuk geçiyor. Aile olmak, en önemlisi anne ve baba olmak çok değerli ve onurlu bir şey. Kendilerini tebrik edelim şimdiden.
Kıvanç Tatlıtuğ da baba olmak istiyor! Bir erkeğe en çok yakışan şey baba olmak değil mi?