Eşinizin çocuğu olduğunu sonradan öğrenseniz tepkiniz ne olur?

Gizli Üye
Çok gözde, sevilen, ilgi çılgını insanlarsınız diyelim. Birbirinizi gördünüz beğendiniz. Evlendikten sonra eşinizin bir çocuğu olduğunu öğrendiniz. Sizle tanışmadan önce doğmuş, eşiniz ailesinden bile gizli tutmuş bu durumu. Ortada aldatma yok ancak büyük bir gizleme var. Bu durumda ne yaparsınız?
Evlendiğiniz kişinin çocuğu olduğunu sonradan öğrenseniz tepkiniz ne olur?
Beyonce, eşine 1 milyar dolarlık tazminat ve boşanma davası açmış mesela. 9 yıllık ilişkinin, bu sebepten biteceği söyleniyor.

Siz bu durumu kabullenir miydiniz yoksa çatır çatır boşar, donuna kadar alır mıydınız?
Eşinizin çocuğu olduğunu sonradan öğrenseniz tepkiniz ne olur?