Lüks içinde yalan bir hayat mı, sakin ama gerçek bir hayat mı tercih ederdiniz?

currie s
Diyelim yaşayacağınız hayatı seçme şansınız var. Para, sevgili, eğlence ama samimiyetsiz bir hayat mı yoksa sıradan, rutin ama sevgi dolu bir hayat mı tercih ederdiniz?
Lüks içinde yalan bir hayat mı, sakin ama gerçek bir hayat mı tercih ederdiniz?
Mesela bu bey abinin gerçekten mutlu olduğuna inanmıyorum. Bir insan her gün bin kişiyle dolaşıp nasıl mutlu olabilir ki? Kendimi kandırıyor da olabilirim tabii. Siz ne diyorsunuz? Samimiyet mi, lüks mü?

Lüks içinde yalan bir hayat mı, sakin ama gerçek bir hayat mı tercih ederdiniz?