Evliliğinizin ilk sabahı kaynananız kahvaltıya gelmiş kapıyı çalıyor açar mısınız? Yoksa uyuyorduk duymadık numarası mı?

Tuti-iMucize-Guyem
Eşinizin annesi iyi düşünün 😊 kapıyı hemen açar mıydınız yoksa bir süre uyuyor numarası yapıp gitmelerini mi beklerdiniz?
Evliliğinizin ilk sabahı kaynananız kahvaltıya gelmiş kapıyı çalıyor açar mısınız? Yoksa uyuyorduk duymadık numarası mı?

Karakter sığmadığı için kaynana oldu malesef yoksa tabiki kayınvalide 😁😁
Evliliğinizin ilk sabahı kaynananız kahvaltıya gelmiş kapıyı çalıyor açar mısınız? Yoksa uyuyorduk duymadık numarası mı?