Hayvanlara işkence yapan kişiler hakkın da ne düşünüyorsunuz? Sizce de bunlara ceza gelse iyi olmaz mı?

şeytan_tüylü_kadın59
Hayvanlara, tecavüz eden onların kulaklarını kesen, yakan kişilere bir ceza gelse iyi olmaz mı? Bu caniliği yapan kişilere.
Hayvanlara işkence yapan kişiler hakkın da ne düşünüyorsunuz? Sizce de bunlara ceza gelse iyi olmaz mı?