Yalnızlığınız sizin seçiminiz mi yoksa mecburiyetten çektiğiniz bir yalnızlık mı?

Gizli Üye
Yalnızlık seçim olabilir mi diye sormuştum hocama o'da bana aynen şöyle söylemişti; Yalnızlık bize batmaz demeyin yalnızlık herkese batar. Şimdi batmazsa belli bir yaşa gelince muhakkak batacaktır..
Şuan ki

Biri olmalı hayatında güvenebileceğin varlığıyla güç alacağın biri..

Yalnızlık gerçekten bir süre sonra batar mı?

Yalnızlığınız sizin seçiminiz mi yoksa mecburiyetten çektiğiniz bir yalnızlık mı?