Iş arıyorum ama bulamıyorum

selam arkadaşlar.geçen yıl ünivi bitirdim mastera yurtdışına gidecektim fakat bazı sıkıntılardan dolayı gidemedim. yeni okulu bitiren birisine göre cv m baya kabarık stajlar seminerler iş deneyimleri 3 üniversite. fakat hala işsizim. bikaç iş kesin olacak başla dediler son dakikada işi bozdular olmadı artık umudum kalmadı ve evde olmakdan bunalıorum sanki evdekilere yük oluyo gibi geliyorum. biyoloji-su ürünleri-muhasebe ve vergi uygulamalarını aynı anda okudum yan dal ve açıktan olmak üzere. ne önerirsiniz sitelerden başvuruyorum ama cevap bile vermiyorlar her yer torpil olmuş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaşım seni tanımıyorum ama iş için cv ni gönderirsen İstanbulda iş bulmana yardımcı olabilirim ama tabiki taşınabilirsen bu arada farklı şehirlerde iş için taşınırsan da sakın tek tasınma ailen de olsun yanında kimseye güven yok buzamanda herşey gönlünce olsun takma nasip kısmet işleri bu işler ..

• kardeşim öss ye girdi istda okuyabilir o giderse onla ev tutarım die düşündüm ama koca şehir bilmediğim bir yer açıkcası korksamda napim bir yerden başlamak lazım

• Öncekileri Göster
    • ya yanlış anlama beni sen dedin ya ben yardımcı olmak istedim kadın avcısı sandılar die onun açısından söyledim ben ve gene ben suçlu oldum :D

• :) Sen bana özelden yazıyormusun yoksa yazmıyormusun

Erkekler Ne Diyor 6

• kötü olmuş ya kpss ye girsen bu kdr çalışmışsın kpss yede çalış kesin kazanırsın

• yds kpss çalışıyorum ama kpss seneye

• inş. olur kazanırsın çalışmaya devam ed kpss zor oluyor diyorlar .

• iş arama süreci sabır gerektirir... sabret elbet çağrılacaksın bir yerden

• 1 yıldır sabır ? sabırdan çatlıcam sanırım artık çok zor

• www.secretcv.com sitesine bak. Büyük şirketler falan hep buradan bakıyorlar elemanlara.

• Sexi ol biraz hatta ultra sexi sen resmen inek olmuşsun

• yoo gayet seksiyimdir ama görüşmeye çağırmıolarki

• 3 üni bitirdin ama yaratıcılık yok git işyerine randevun olmasada beni şirket yetkilisinin adını söyleyerek çağırdılar de tabi çağırmadıklarını sen ben biliyoruz neyse onlar biz çağırmadık meşgul felan deselerde bugün almanyaya uçuyorum gitmeden önce görüşme var diye aradınız geldim bu işin neticesinde bir karar vericektim ve yaratıcılığını konuştur ben 2 iş kaptım bu yolla ve üni mezunuda değilim

• bura adana yalnız adamı sopayla kovalarlar çok nazik davranmazlar :D

• muhasebe de çalışmak işitiyorsan biraz üçkağıtçı olman lazım .

• var kanımda var :D ama iş yok ondada :(

• umarım hakkınızda hayırlısı olur

• Hangi şehirdesin,belki yardımcı olabilirim

• maalesef adana

• Öncekileri Göster
    • ?

• tamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Torpil lazım :\

• maalesef o kadar belgem cart curt var ama ona bakmıolar ünivi zor bitirenler başıma adam oluyor torpille ankarada dayısı olmayan boşa hiç okumasın o zmn

• Bu ulkede ıs bulama dıye bırsey yoktur da maas azlıgı vardır ya da rahat ıs bulma .sen unı mezunusun alanında ıs mı bulamıyorsun ya da ne bıleyım calısmak mı ıstıyorsun lise mezunu arayan magazalar var marketler var gır bırınde ıse bır taraftanda kendı alanınla ılgılı net uzerınde cv yolla en azından bosa gecen zamanlarda uc bes kurus kazanırsın

• doğru diyosun mağazalar marketler var 3 üniversite bitiren bir insana ilkokulu zor bitirmiş birinin müdürlük patronluk taslaması kaba maço konuşmalar ben kaldıramıyorum

• dereyi gecene kadar ayıya dayı demeyı ogreneceksın

• kesinlikle katılıyorum

Yükleniyor...