Iş arıyorum ama bulamıyorum

selam arkadaşlar.geçen yıl ünivi bitirdim mastera yurtdışına gidecektim fakat bazı sıkıntılardan dolayı gidemedim. yeni okulu bitiren birisine göre cv m baya kabarık stajlar seminerler iş deneyimleri 3 üniversite. fakat hala işsizim. bikaç iş kesin olacak başla dediler son dakikada işi bozdular olmadı artık umudum kalmadı ve evde olmakdan bunalıorum sanki evdekilere yük oluyo gibi geliyorum. biyoloji-su ürünleri-muhasebe ve vergi uygulamalarını aynı anda okudum yan dal ve açıktan olmak üzere. ne önerirsiniz sitelerden başvuruyorum ama cevap bile vermiyorlar her yer torpil olmuş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaşım seni tanımıyorum ama iş için cv ni gönderirsen İstanbulda iş bulmana yardımcı olabilirim ama tabiki taşınabilirsen bu arada farklı şehirlerde iş için taşınırsan da sakın tek tasınma ailen de olsun yanında kimseye güven yok buzamanda herşey gönlünce olsun takma nasip kısmet işleri bu işler ..

• :) Sen bana özelden yazıyormusun yoksa yazmıyormusun

• ya yanlış anlama beni sen dedin ya ben yardımcı olmak istedim kadın avcısı sandılar die onun açısından söyledim ben ve gene ben suçlu oldum :D

• Arkadaşım allah korusun sen ne diyorsun ne fuhuşu sana zaten ben diyorumki ailen ile gel istanbula diye özelden yazarsan bana ulaşmanı sağlarım zaten ulaşım bilgilerimi verdiğimde beni netten sorgulayabilirisn neyse ben yardımcı olmak istedim söylediğim gibi hakkında hayırlısı olsun ..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• www.secretcv.com sitesine bak. Büyük şirketler falan hep buradan bakıyorlar elemanlara.

• kötü olmuş ya kpss ye girsen bu kdr çalışmışsın kpss yede çalış kesin kazanırsın

• inş. olur kazanırsın çalışmaya devam ed kpss zor oluyor diyorlar .

• yds kpss çalışıyorum ama kpss seneye

• Sexi ol biraz hatta ultra sexi sen resmen inek olmuşsun

• bura adana yalnız adamı sopayla kovalarlar çok nazik davranmazlar :D

• 3 üni bitirdin ama yaratıcılık yok git işyerine randevun olmasada beni şirket yetkilisinin adını söyleyerek çağırdılar de tabi çağırmadıklarını sen ben biliyoruz neyse onlar biz çağırmadık meşgul felan deselerde bugün almanyaya uçuyorum gitmeden önce görüşme var diye aradınız geldim bu işin neticesinde bir karar vericektim ve yaratıcılığını konuştur ben 2 iş kaptım bu yolla ve üni mezunuda değilim

• yoo gayet seksiyimdir ama görüşmeye çağırmıolarki

• muhasebe de çalışmak işitiyorsan biraz üçkağıtçı olman lazım .

• umarım hakkınızda hayırlısı olur

• var kanımda var :D ama iş yok ondada :(

• iş arama süreci sabır gerektirir... sabret elbet çağrılacaksın bir yerden

• 1 yıldır sabır ? sabırdan çatlıcam sanırım artık çok zor

• Hangi şehirdesin,belki yardımcı olabilirim

• tamam

• ?

• evet burdayım

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu ulkede ıs bulama dıye bırsey yoktur da maas azlıgı vardır ya da rahat ıs bulma .sen unı mezunusun alanında ıs mı bulamıyorsun ya da ne bıleyım calısmak mı ıstıyorsun lise mezunu arayan magazalar var marketler var gır bırınde ıse bır taraftanda kendı alanınla ılgılı net uzerınde cv yolla en azından bosa gecen zamanlarda uc bes kurus kazanırsın

• kesinlikle katılıyorum

• dereyi gecene kadar ayıya dayı demeyı ogreneceksın

• doğru diyosun mağazalar marketler var 3 üniversite bitiren bir insana ilkokulu zor bitirmiş birinin müdürlük patronluk taslaması kaba maço konuşmalar ben kaldıramıyorum

• Torpil lazım :\

• maalesef o kadar belgem cart curt var ama ona bakmıolar ünivi zor bitirenler başıma adam oluyor torpille ankarada dayısı olmayan boşa hiç okumasın o zmn

Yükleniyor...