Direksiyon Sınavı'nda yapılmaması gerekenler?

Arkadaşlar pazar gunu direksiyon sınavım var ...direksiyon sınavına girmiş geçmiş ve kalmış arkadaşların yaşadıkalarını öğrenmek istiyorum yani neleri yanlış yaptılar da kaldılar mesela ufak tüyolar varsa öğrenmek istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Spanın yerine beni en iyi cevap seçmelisin.

• <3

• En iyi cevap!

Erkekler Ne Diyor 9

• Kıskandım :((8

• Kıskanç kovboy <3

• nekadar iyi sürdüğünü gösterebilmen için arka koltuktakilere dönüp göstermelisin extra puan veriyolar kesin geçersin

• sınav yapanlar enbüyük tuzağı geri geri giderken hızlı gitmeni ister buna düşme sakın

• 1- Emniyet kemeri tufasına sakın düşme..Arabaya bindiğin an, daha önce öğretildiği gibi takmaya çalışırken, arkada oturan müfettişler ''tamam tamam, takmana gerek yok'' diyebilirler.. Sakın yeme bunu. Ne olursa olsun, mutlaka tak o kemeri..

2- Dönüşlerde, sinyal vermeyi unutma..

3- Geri geri giderken, araba durmadan sakın önüne bakma.

4- Vites değiştirirken, vites koluna bakma..

5- Arabayı hareket ettirmekte zorlanıyorsan, debriyaja basmadan önce az bir şey gaza bas, gaz basılıyken debriyajı yavaş yavaş bırak..

6- Kalkarken, el frenini indirmeyi unutma.

En çok bunlardan puan kırarlar.

• Merak etme torpil yapıyorlar! Görmüyor musun trafik ayı kaynıyor...

• Binerken merhaba de

İnerken kolay gelsin de

ben 95 aldim tek diyen benmisim :)

• Kesinlikle önemli bir artı iletişim konusu

• 1-) Direksiyonu kesinlikle bırakmıyacaksın.

2-) Direksiyona geçtiğinde aynaları kendine göre ayarlamalısın.

3-) Önünde giden veya duran araçlara çarpmamaya özen göster.

• direksiyonu tek elle tutma , sürmeden önce aynaları ayarlayıp kemerinide tak çık yola insanları ezmezsen alırsın ehliyeti :)

• Sana söylenenler dışında hiçbirşey yapma

Kızlar Ne Diyor 8

• Coldun yerine beni en iyi cevap seçmelisin.

• Habba hubba:(

• Hep ):

• Üzmeyin beni :( <3

• Heyecan yapma

• heyecan yapma ozellıkle gerı gerı gıderken donucegın zaman gıdıp dıreksıyonu ters yone cevırme.bındıgın gıbı aynaları kontrol et koltugunu ayarla bırak beklesınler emnıyet kemerını tak sınyal vermeyı unutma tek vıteste gıtme her vıtesı goster onlara

• Turkiye'de çok basit bence. Benim yasadigim ulkede diresiyon sinavi 35 dkk suruyor ( e-5, koy yollu, islek bi cadde ve park) Kolay kolayda ehliyet vermiyorlar. 35saat ogretmenle surdum ve daha yeni hazirsin diyor. Resmen dalga geçiyorlar. Ama soyle bi seyde var Turkiye'de bi bayan ehliyeti aldigi an tek basina seyehat edemez. Fakat burada ehliyetini aldigin an korkusuz bi sekilde çikabilirsin çunku herseyi tamamen ogretiyorlar. Ogretene kadar da anamizi aglatiyorlar :)

• aynen almanyadada öyle

• Ama sunlarada dikkat etmelisin: ilk once koltugunu ayarla daha sonra iç aynani ve disardaki aynalari en son da kemeri tak. Arabayi çalistirmadan once herkesin emniyet kemeri takili olup olmadigina bak:) haziriz diyip anahtari çevir signal verip basla daha sonra:)

• ben 78 aldım arabayı kaldıramadım sinyalleri unuttum 4 kere arabayı stop ettirdim geri geri gelemedim ona rağmen geçirdiler korkma rahat ol ehliyet vermemeleri için arabayı alıp duvara gömmek lazım :D

• sen baya iyi birilerine denk gelmişşsin galiba ya :D insallah bakalım artıkk :))

• ben 1 defa kalmıştım o da resmen seçilmiştim ya :D adamlar rampada park etmemi söylemişti daha sonra da 2 araba ortasına park et demişlerdi :D eee öö demeye kalmadan :D geçmiş olsun dediler indim :D ama bu işte 100 kişi de 1inin başına gleir o 1 de benim :D

aynalara bi dokun mutlaka düzeltiyomuş gibi yap.

• Kesinlikle heyecan yapmamalısın. En çok puan heyecandan kırıyorlar. 1-2 tur attırıyorlar zaten. Arabaya binince koltuğunu düzelt, dönerken kalkış yaparken sinyalleri unutma oldu bitti bu iş.

• dikiz aynaların dururken sakın elini sağ koltuğun üzerine koyupta geri manevra yapma.

• tamamdır teşekkürler )

• cıkss olmaz :) ayrıca yukarıda yorum yapan arkadaşların dediklerine uymaya çalış.bol şans

• elim gene arkada ama gözüm dikiz aynasında olsa :)

Yükleniyor...