İnternetten tanismayi guvenli buluyor musunuz?

etraf bir suru teror orgutu ve degisik insanla doluyken, haberlerde turlu turlu seyler izlerken guvenebilen, internetten insanlarla bulusabilen var mi?

• evet
    A seç
  • hayir
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• peki mahallene biri tasindi asik oldun bir kac gun sohbet ettin guvendin sinemaya gittin adamin bombaci olmadigina nasil emin olabilirsin ne kadar taniyacaksin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konusmak dogru mu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne çıkacağı belli değil
    Uzak durun şahsen :)

1|0
    0|0
  • Çocuk musunuz yahu...
    Elin teröristi KSde ne arasın.
    İnternetten bir çok bayanla buluştum.
    Mis gibi trakyalıyım, daha ne.

0|0
    2|0
  • direk sitelerden se evet ama instagramda felan mesela 3 4 ortak takipcimiz varsa sıkıntı çıkmaz zten 2 güne evini bile öğrenirim 😀

1|0
    1|0
  • İnternette yaşanan aşklar veya dostluklar kadar habis hastalıklı sapıkça ve rezil bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • ay ben korkarim

0|1
    0|0
  • sokaktaki tanışacağın insana ne kadar güveniyosan internetteki de o kadar güvenilirdir. zaten ilişki internette kalmıycak illaki buluşacaksın bir yerde oturup görüşüp.

0|0
    0|0
  • Kızlar için evet tehlikeli

0|0
    0|0
  • gözünün içine baktığım insanlara ne kadar güveniyorsam sanaldaki insanlara da o kadar güveniyorum benim için farketmiyor insanlarla mesafem hep aynı

0|0
    0|0
  • Eğer insan gibi tanırsan güvenirsin. Sonuçta duygular gerçek ise?

0|0
    0|0
  • buluştum birbirimizi kestik

0|0
    0|0
  • dusun netten karpuz alirmisin ki cevrene baksan nete ne gerek var. kafayi yemissin nettekiler yatak dusunur

0|0
    0|0
  • Erkeklerin hepsi evet demiş hahsgafagsgacaxaddaaxadaadaadadaa

0|0
    0|0
  • Cagiran olursa gideriz :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yattigim kafinlar hep netten. Anlasiyom onlsr ne derse o. Sadece 1 veya 2 kez

0|0
    0|0
  • kızlardan evet yok ama erkekler hep evet demiş, demekki herkes erkek erkeğe görüşüyor

0|0
    0|0
  • Neden olmasın şimdi karşıma bir kız çıksa kafa dengiysek iyi anlaşırsak ikimizde sevgiye açsak dediğim gibi neden olmasın büyük aşk doğabilir imkansızmı değil ama anahtar nokta kızında sadede sevgi aşk istemesi para pul çıkar bilmemne değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Intwrnetten tanıştığım insanlar. Reelde tanıdıklarından daha iyi çıktı.

0|0
    0|0
  • Güvenmem

0|0
    0|0
  • Aklı olan güvenmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...